Skip to main content

cem yiğit üzümoğlu boyu, sevgilisi, oynadığı diziler, ekşi, yaş, filmleri

Kendisiyle ünlü Cem Yiğit Üzümoğlu hakkında bilgiler, dini, yaşı, uyruğu, boyu, kilosu, akademik nitelikleri ve dizi ve tiyatroda canlandırdığı en önemli hükümdar hakkında diğer detaylar, rolünün detayları yeni dizisi Osmanlı Rönesansı ve kendisiyle iletişim kurmak isteyen herkese yönelik resmi internet siteleri ve onun için yeni bir fotoğraf koleksiyonu.

Cem Yiğit Üzümoğlu, 11 Kasım 1994 İstanbul doğumlu televizyon ve tiyatro oyuncusu, 2019 yaşı: 25 yaşında, ailesiyle birlikte İstanbul'da yaşayıp büyümüş, her türlü sanat faaliyetine katılımı ölçüsünde oyunculuğu seviyordu. , liseyi bitirdikten sonra, onu sevecek bir şey üzerinde çalışmayı düşündü. Oyunculuk, ailesiyle tartıştıktan ve oyunculuk enstitüsüne katılmayı ve hayalini gerçekleştirmeyi kabul ettikten sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Enstitüsü oyunculuk bölümünden mezun oldu ve çalışmaları sırasında sahnede bir dizi eser sergiledi. sanat kariyeri bir oyuncu olarak televizyon ekranlarında görünmeye başladı.
 
 
cem yiğit üzümoğlu boyu, sevgilisi, oynadığı diziler, ekşi, yaş, filmleri


Cem Yiğit Üzümoğlu Kişisel bilgiler

Doğum Günü: 11 Kasım 1994
Doğum Yeri: İstanbul
Akademik Yeterlilik: Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Enstitüsü Temsilcilik Bölümü'nden mezun oldu.
Uyruğu: Türk
Müslüman din
Yaş: 23
Yükseklik: 1.79 m
Ağırlık: 72 kg
Astrolojik İşaret: Akrep
Göz rengim: blue
Fakülte: Hacettepe Üniversitesi Ankara İl Konservatuarı

Cem Yiğit Üzümoğlu hakkında tam bilgi

11 Kasım 1994 İstanbul doğumlu, İstanbul Lisesi'nde okudu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Yüksek Okulu oyunculuk bölümünden birincilikle mezun oldu. Hindistan ve Polonya'da fiziksel tiyatro ve modern dans alanlarında çalıştı ve uluslararası tiyatro dü Troas'taki rolüyle 21 Aviva Yapı Kredi Ödülü alarak yılın en iyi 21 genç kuşak sanatçısı unvanını aldı ”. Uzun yıllar yüzücü olarak çalıştı ve konservatuvarın yoğunluğu nedeniyle bu rutini bırakmak zorunda kaldı ve zümoğlu'nun tiyatroya olan ilgisi onun için her zaman bir dönüm noktası oldu.

Genç oyuncu ayrıca tiyatro ve modern dans eğitimi aldı Kendisine oyunculuğu sevdiren üniversitede sahnede oyunculuğa başladı, üniversiteden mezun olduktan sonra kısa sürede Efsane filminde Hakan Şahin rolüyle çalışmaya başladı, birçok oyunda rol aldığı için En İyi Genç Sanatçı ödülünü kazandı. 21.Yapı Kredi Avicev Ödülleri'nde Yılın Ödülü.

Adi Efsane serisi

Yönetmenliğini Müge Turalı Pak ve Elif Ayşe Durmaz Devrim Yalçın'ın yaptığı, Ocak 2017'de prömiyerini yapan Kanal D'de takım lideri rolünü oynadı. O 18 yaşında. Tarık'ın kızı Melis'e aşık, annesi ve erkek kardeşi ile yaşıyor, babasını sevmiyor, son zamanlarda babasıyla bir ilişki yaşamış ama babasının kurnaz planlarını öğrendikten sonra onu sevmiyor yine Nazlı'nın, temas ekibinin diğer üyeleri Bekko'nun arkadaşıdır.

Hikayesi kariyerinin zirvesindeyken ciddi bir kaza etrafında dönüyor, yaralanıyor ve elindeki her şeyi kaybetmeye başlıyor, çocuklarını geri almak isteyen Tarık bir iş buluyor ve böylece Yalıköy Lisesi'ne doğru yola çıkıyor. Yeni bir basketbol takımı kurup onu seçen takımı şampiyonluğa koydu ama bu sandığınızdan daha zor, şampiyonluk (Erdal Beşikçioğlu - Rogda Demirer - Gökçe Bahadır - Almila Ada - Lea Kershan).

Osmanlı El-Hada dizisinde Cem Yiğit Üzümoğlu

Netflix'in yapımcılığını üstlendiği, dünyaya aktaracağı ve Fatih Sultan Mehmed karakterini canlandıracağı Türk dizisi “Osmanlı Rönesansı” nın kadrosuna Türk oyuncu Cem Yiğit katılırken, Türk oyuncu Damla Sönmez de katılacak. Eserde Muhammed el-Fatih'in manevi annesi rolünü canlandıracak yıldız Tuba Büyükston'un yanında Yiğit Cem Üzümoğlu, Netflix'te gösterilecek olan kısa dizi Osmanlı Rönesansı'nda Sultan Fatih rolünü canlandıracak. Rolün daha önce Akın Kuç, Kubilai Akka ve Buran Kuzum'a gösterilmiş olduğu da belirtiliyor.

Cem Yiğit Üzümoğlu (Hakan) Efsane dizisi

İlk kez 2017 yılında gösterilen efsane Türk dizisi “adi efsane” ile yer aldı ve dizideki “Hakan” rolüyle en iyi genç oyuncu ödülünü kazandı ve Google'da en çok aranan isimlerden biri oldu. Dizinin hikayesine gelince, bir futbolcu olan Tarık (Erdal Besikcilo) etrafında dönüyor. Basketbol sahasında kariyerini tehdit eden bir sakatlık nedeniyle emekli olan ünlü eski basketbol, ​​biri Melis diğeri Zainab olmak üzere iki kız çocuğu babasıdır, ancak eşi ölmüş ve amcası kızları Seyşeller (Rugda Demir) ) onlarla ilgileniyor çünkü iradeleri üzerlerinde.

Tarık, kızlarını eski haline getirmek, kendisi ve kızları için parlak bir gelecek kurmak için kötü hayatını iyileştirmeye çalışır. Bir devlet lisesinde çalışan Tarık, Türk edebiyatı öğretmeni (Gökça Bahadur) ile tanışır ve orada lise öğrencisi meslektaşı Hakan Shaheen liderliğindeki basketbol takımında yer aldığı bazı öğrencilerle tanışır. Arkadaşlarının lideri Tarık ve Bahar'ın çalıştığı okulda, önce Tarık'tan nefret ederdi, sonra onu severdi.

Instagram, Twitter ve Facebook. Cem Yiğit Üzümoğlu

Cem Yiğit Üzümoğlu Instagram / https://www.instagram.com/cemyigituzumoglu/
Cem Yiğit Üzümoğlu Facebook / https://www.facebook.com/cemyigituzumogluresmi/
Cem Yiğit Üzümoğlu Twitter / https://twitter.com/cemyuzumoglu?lang=en

Dizi Cem Yiğit Üzümoğlu

Hami 2018 dizisi Özel ve gizemli yeteneklere sahip genç bir adamın İstanbul'u felaketlerin sebebi olan kötülerden koruma yeteneği etrafında dönen heyecan verici dizi ve koruyucu bilim kurgu dizisinde bir prens rolünde yer aldı. İstanbul'da gerçekleşen, başrolde (Shatay Olsoy - Aisha Esen - Hazar Ergulu - Okan Yalabek - Mehmed Kurtulos - Yorder Okur - Fatih Dönmez).

Osmanlı Rönesansı 2019 serisi


Fatih Sultan Mehmed olarak bilinen, 13 yaşındaki Sultan'ın Konstantinopolis'i devirmek için şaşırtıcı ve heyecan verici yükselişini anlatan ve on beşinci yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu'nun hükümdarı olan Muhammed'in doğduğu destansı bir saniyenin hikayesini anlatıyor. 1432 ve ilk kez 1444'te Sultan olarak kuruldu ve 1451'den 1981'e kadar Konstantinopolis'in fethi (şimdi İstanbul) ve Osmanlı İmparatorluğu'nun genişlemesini içeren 30 yıllık bir süre vardı.

Comments

Popular posts from this blog

Özge Törer religion, age, husband biography

Özge Törer her religion, her age, her husband, information and photos Özge Törer, Bala Khatun in the series “The Resurrection of Othman”, her religion, Muslim or Christian, or a woman with another religion, her most prominent work is the Turkish series “The Resurrection of Osman” starring Burak Ozchivit, her nationality, her husband, her date of birth, place of birth, her astrological sign, her age, Her life story, her artistic career, her most important and prominent works, the awards she received, her photo album, and complete information about her that we put in your hands in this interesting article, so follow us.     Information about Özge Törer

who is demet özdemir? religion, Husband, news, Bio

Demet ozdemir, the heroine of the series Erkenci Kuş, who became famous in the role of Sanem Aydın, all the available information about her, her date of birth, her age in , her relationship with the actor Sichkin Ozdemir,

Kerem Bursin religion wife, age, height, and Biyografi

Kerem Bursin, his religion, his nationality, his age, information about him, and pictures, his full name, bursin kerem date of birth, his place of birth, his astrological sign, his nationality, his religion, his films, his age, his series, his personal life, his wife, his artistic life, all of this and more in a complete report on him, as the name of the artist Kerem Bürsin was mentioned in many Wonderful works of art, and he also participated in many interesting dramatic and cinematic artworks, in which he presented roles of greatness and perfection. the bursin  Date of birth: June 4, 1987 Place of birth: Istanbul, Turkey Age in 2020: 33 years old Religion Muslim kerem bursin height: 178 cm Weight: 80 kg Astrological Sign: Gemini Nationality: Turkish Profession: TV Actor and Producer Beginning of the artistic career: Since 2006 Years of activity: up to 14 years of activity until now.