Yiğitcan Ergin Din Eş Yaşı Bilgileri ve Biyografisi

Yiğitcan Ergin’in doğum tarihi nedir, sanat hayatına ne zaman başladığı Yiğitcan Ergin hakkında tüm Türk tiyatro ve sinema hayranları ve takipçileri için bilgiler. Dininden, uyruğundan, astrolojik burcundan, sosyal statüsünden ve sosyal ağ sitelerinden onun hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey hakkında eksiksiz bir makale. Kişisel eserleri, biyografisi, boyu, kilosu, akademik nitelikleri, özel detayları hayat ve onun bir dizi kişisel fotoğrafı.

Yiğitcan Ergin kimdir

Yiğitcan Ergin, doğum tarihi 8 Ocak 1992, şu anki yaşı 28, doğum yeri İstanbul-Türkiye, uyruğu Türkiye, astrolojik burcu Oğlak burcu, dini bilinmiyor, boyu bilinmiyor. 1.88 metre, 80 kg, eğitim niteliği bilinmiyor, favori sporu Basketbol.
 
Yiğitcan Ergin Din Eş Yaşı Bilgileri ve Biyografisi


Yiğitcan Ergin'in Biyografisi

1992 doğumlu Türk oyuncu Yiğit Jan Ergen, 2015 yılında Racon Ailem İçin adlı bir dizi ile oyunculuğa adım atmıştır. 2017 yılında Bad Boy filminde rol aldı. 2017 yılında ise Fox Tv ekranlarında Deli Gönül isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Yiğitcan Ergin dizide Selim karakterini canlandırmıştır.

Yicanitcan Ergin, Arka Sokaklardaki Komiser Jamal olarak. Gücü ve cesaretiyle öne çıkan Komiser Cemal rolünün konusu olan Arjen, hayranları bu karakteri çok sevdi. Takipçiler hakkında en çok merak edilen şey ise dizide dikkatleri üzerine çeken bu oyuncunun cesareti ve profesyonel rol ustalığı oldu. İlk kez Racon Ailem, Aslantuğ, Hande Doğandemir, Sezin Akbaşoğulları, Barış Arduç dizileri ile kamera karşısına geçti. İlk film deneyimi, 2017'de yayınlanan ve aynı isimli bir kitaptan sinemaya uyarlanan Bad Boy'du. Yine Temmuz 2017'de Murat Ünalmış, Ayşe Çiğdem Batur ve Tuvana Türkay'ın başrollerini paylaştığı yayın hayatına başladı.

3. bölümde Selim karakteri ile Deli Gönül dizisinde yer almaktadır. Bir çok dizi ve sinema salonunda adından söz ettiren Yiğit Ergen'in özel hayatının tuhaf yanı, en uzun Türk oyunculardan biri olduğu için boyudur.

Oyuncu Yiğitcan Ergin ve sevgilisi

Kamera lensleri, Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar dizisinde aşık rolünü oynayan oyuncu Ela Yörüklü, Ella Wigit ile Türk yıldızı Yiğit Jan Ergen'in aşk hikayesini gösterdi.

Dizi ve filmler, oyuncu Yiğitcan Ergin

2015 yılında Rakun ailesi dizisi 2017 - Bad Boy (Bora) (Sinema Filmi), 2017 yılında Saleem rolüyle Çılgın Kalp dizisine katıldı, 2019 yılında Arka Sokaklar dizisinde yer aldı.
Yiğitcan Ergin, altyazılı bir Türk dizisi olan Deli Gönül dizisinde rol almıştır. Dizi, romantik bir drama dizisi olan 04 Temmuz 2017 tarihinde Fox kanalında gösterildi. “Deli Yürek” dizisi birbirini seven iki kişiden, “Muhammed Kadir” ve “Fatıma Nur” dan bahsediyor. Birbirine yakın ve aynı zamanda birbirinden çok uzak.

Şimdi gerçekler onlara bir adım kadar yakın. Bir yanda oğlunu kaybetmek istemeyen fedakar bir baba, "Muhammed Kadir", diğer yanda onu kendi dünyasında ele geçiren babası tarafından korunan "Fatıma Nur" var, ve ruhu yeni hayatında bulacak. “Muhammed Kadir” ve “Fatima Nur” ve gençliklerinde yaşadıkları hayal kırıklıkları onlar için bir öğretmen gibi olacak. Ve umut kokladıklarında kökleri yeniden çiçek açacak.