Uraz Kaygılaroğlu din, eşi, kızı, yaşı, bilgi ve biyografisi

Uraz Kaygılaroğlu Uraz Kaygılaroğlu'nun yıldızı Uraz Kaygılaroğlu hakkında tam ve ayrıntılı bir raporu, dini, ailesi, eşi ve uyruğu hakkında bilgi ve ayrıntılı bir rapor, ailesi, oyunculuk kariyeri ve sunduğu en önemli eserler hakkında tam bilgi topladık. dizi ve filmler, onun bir dizi yeni ve özel fotoğrafları ve resmi sosyal medya siteleri.

Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

Doğum tarihi: 30 Haziran 1987
Doğum yeri: Türkiye - İstanbul
Yaş: 32 yaşındayım
Uyruğu: Türk
Din: Müslüman
Yükseklik: 175 cm
Ağırlık: 76 kg
Astrolojik İşaret: Yengeç
Akademik yeterlilik: İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü'nden mezun oldu
Medeni Durumu: 2014 yılında (Melis Kaygılaroğlu) ile evli.
 
Uraz Kaygılaroğlu din, eşi, kızı, yaşı, bilgi ve biyografisi


Uraz Kaygılaroğlu'nun hayat hikayesi

30 Haziran 1987 doğumlu Uraz Kaygılaroğlu Uraz Kaygılaroğlu, Türk dizi oyuncusu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Aslen Balıksırlı olan Uraz Kaygılaroğlu, şişman bir çocuktu ve kilo alması, okul sahnesinde oyunculuk yapmak için ayağa kalkmasına engel değildi. Oyunculuğa genç bir adam olarak başladı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya Fakültesi'nden mezun olduktan sonra bir dizi okul oyununa katıldı, çocukluğu boyunca hayalini kurduğu oyunculuk alanına girmek için iş fırsatı aramaya başladı.

Uraz Kaygılaroğlu, eşi ve kızı

Uraz Kaygılaroğlu 1992 doğumlu oyuncu Melis İşiten Kaygılaroğlu (Melissa) ile evlidir ve şu anda 27 yaşındadır. Onun dışında meselelerle yüzleşmede büyük kararlılığa sahip, ailesini çok seven ve aile hayatını kutsallaştıran hırslı, hayatı seven bir oyuncu, hataları arasında yemek yeme ve televizyon seyretmeyi çok sever.

Birçok Uraz Kaygılaroğlu hayranı, oyunculuk dünyasına girdikten sonra yaklaşık 140 kilo ağırlığında olduğu için fazla kilosunu ve tüm bu kilosunu nasıl kaybettiğini soruyor, birçoğu kilosundaki büyük artışı fark etti, ancak bu onu başarmasına engel olmadı. Hayal edin ya da ün kazandığında, yönetmenlerden biri onu görünce karizması ve güçlü ve yakışıklı bir varlığı olduğunu ve bu fazla kilo verirseniz göstereceğini söyledi. Uraz Kaygılaroğlu, zindeliği ve ekstra kilosu ile ilgilenmek için kısa bir süre oyunculuktan uzaklaştı.

Bir beslenme uzmanına gitti ve kilosu 140 kg'dan 76 kg'a düşene kadar spor yaptı. İdeal kilosuna ulaşana kadar diyetine devam etti ve yaklaşık 64 kilo ağırlığını kaybettiğini Türk dergilerinden birinde şöyle anlatıyor: Annem fazla kilomdan dolayı sağlığım için çok fazla ağlıyor ve benden diledi. bu kiloyu çabuk ver, bir beslenme uzmanına gittiğimi ve bana yemek listesi verdiğini ve diyete devam etmekte ısrar ettiğimi söyledi Spor yaptı ve herhangi bir tıbbi ameliyatı kabul etmedi. Önceki kilonun 64 kg'ını verdikten sonra daha yakışıklı hale geldiğim için büyük bir fark oldu.

Uraz Kaygılaroğlu'nun oyunculuk başlangıcı

İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında Bir Milyonda Bir dizi ile yaşamıştır. Anchov of Aegean ve SS gibi yapımlarda Papa Kander, Seven Beautiful Men, Old Story, Harem, Dirty Yetenties, They Are Not Masum, Chacalar 5, Aslı Gebeder ile birlikte oynadı. Show Tv'de yayınlanan Pis Yedili dizisinde Can rolünü oynadı. Fox TV dizisi Harem'de Eski Hikayesi TRT 1'de Ömer karakteriyle oynadı ve aynı zamanda tam zamanlı bilgi adlı bir yarışmaya da ev sahipliği yaptı. Canal de “, sunulan bu yarışmada yayınlanan yolda diyor. Yedi Güzel Adam filminde Adel Erdem Beyazıt rolünü oynadı.

Ege'nin hamsisi dizisinde yer alan Deniz Çınar, İge kentinde yaşayan, adı annesi ile Deniz olan (Malahat) bir erkek çocuğu ve Karadeniz bölgesinde yaşayan bir kız etrafında dönen romantik bir komedi dizisi. ailesi ve babası (Şevket), askeri eğitimden döner ve annesini kutlar. Döndüğünde, kendisi için bir dükkan kiralayıp endüstriyel bir binada iş teklif ederek hayatının nasıl olacağına karar verir.

Gediz Işıklı Sefirin Kızı dizisinde

“Bint Al-Safir” dizisi sosyal medyada büyük bir kargaşaya neden oldu ve birçok Arap izleyici onu takip etmek için Türk dizisi “Bint Al-Safir” i aramaya meraklıydı. “Bint Al-Safir” dizisi Shahid Net üzerinden izlenebilmekte, dizinin hayranları ve kahramanları rahatlıkla izleyebilmeleri için bölümler ücretsiz bir tanıkla izlenebilmektedir.

Büyükelçinin Kızı dizisinin başrol oyuncuları ise Neslihan Atagon, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu ve Büyükelçinin Kızı dizisinin hikayesi romantik bir vakanın yanı sıra bir dizi diplomatik ve siyasi meselenin etrafında dönüyor. Kadın kahraman ve ikisi de büyük bir aşk hikayesinde yaşarlar.

Dizi ve film Uraz Kaygılaroğlu

Sana Geri Dönerse (2016) - (Kurt)
Bekleme Listesi (2016) (sunucu)
Papa Kander (2015) - Haluk
Ve Kazanan (2015) (Hizmetçi)
Yedi Güzel Adam (2014) - Adel Erdem Beyazıt
Takip (2014) (ana bilgisayar)
Full Time (2013) (ana bilgisayar)
Eski hikaye (2013)
Harem (2012)
Kamuflaj (2012) (ana bilgisayar)
Yedi Kirli (2011-2012-2013)
İstanbul'da aşk hayatı (2009)
Büyükelçinin Kızı (2019)
Ditto Ditto (2019) - Prens
Ege'de Balık (2018) Denise Sinar
Masum Değiliz (2018) - Mert
Görev Tehditimiz (2015) (2017) (ana bilgisayar)
Baba Candır (2015-2017) - Haluk Günni
Kirli Yediler (2011-2013) - Canberger
Es Es (2008) - Fetih
Milyonda Bir (2008) - Burke
Elfler Savaşı (2020)
Karakomik Filmler (2019) - Ethem
Çakal ile Dans 5 (2018) - kuzen Fuki (Sinan)
Kiminle dans ediyorsun (2017) - İnce
Bamsi Beyrut (2017) - Bamsi Beyrut
Eğer Varsa (2016) - Kurt
Ejderha tuzağı
Neredeydik (kısa film)
Mezuniyet (2009)