Skip to main content

Sercan Badur din, yaş, dizi, onun hakkında bilgiler ve resimler

Sercan Badur, dini ve Müslüman ya da Hristiyan olup olmadığı, yaşı, doğum tarihi ve burcunu, dizisini ve sunduğu en önemli şahsiyetleri, kendisi ve kişisel hayatı ve kariyerinin başlangıcı hakkında eksiksiz bilgiler oyunculukta ve televizyonunda onun hakkında eksiksiz bir raporla çalışıyor.

Sercan Badur kimdir?

Doğum tarihi: Ekim 1990.
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye.
Uyruğu: Türk
Müslüman din.
Astrolojik İşaret: Akrep.
Mesleği: Oyuncu.
Yükseklik: 175 cm.
 
Sercan Badur din, yaş, dizi, onun hakkında bilgiler ve resimler

Sercan Badur'un Biyografisi

Türk oyuncu Sercan Badur, Ekim 1990 İstanbul doğumludur, burcu Akrep burcudur, Mimar Sinan Üniversitesi'nde tiyatro bölümünde okuyup mezun olup 2010 yılından itibaren tiyatroda çalışmış, ayrıca bazı ticari reklamlarda yer almıştır. 2008'de bir dizi başarılı dizi sundu.

Sercan Badur ilk oyunculuk

Türk oyuncu Sercan Badur, oyunculuk kariyerine 2007 yılında “Geç” adlı bir filme katılarak başladı, ardından bir dizi dizi sundu ve en önemlisi Cihad'ın ünlü Türkçe dizisindeki rolü olan birkaç farklı rolle ünlendi. "Güllerin Savaşı" dizisi ve ardından televizyon çalışmaları izledi.

En ünlü rollerinden biri de 2014 Temmuz ayında prodüksiyonu başlayıp şovuna başlayan ve 2016 Şubat ayında ikinci sezonu gösterilen ve büyük bir başarı ile karşılaşan dizi Güllerin Savaşı'ndaki rolüdür, dizinin ölümü ile başlar. Zengin bir sınıf insanı olan Lale Sipahi'nin babası, rolünü canlandıran Türk oyuncu Sercan Badur, Lale Türkiye dışında yaşıyordu ve babasının ölüm haberini duyunca cenaze törenine katılmak için Türkiye'ye döndü. hasta kardeşi Jihad Sepahi'ye bakmak ve babasının sorumluluğunu üstlenmek konusunda.

Lale'nin Türkiye'ye dönüşü, kalbinde Doktor Omar'ın aşkını uyandırdı. Güllerin savaşı, güzel gül lalesinin anlamını taşır. Yetenekli bir moda tasarımcısı olarak çalışan Gauri, sarayın içinde küçük bir odada, Lale Saray'da çalışan ve bir gün onun gibi olacağını hayal eden ailesiyle birlikte yaşayan ikinci gül, ancak Gori başlayınca savaş başlar. Doktor Omar'ı sevmek ve ikisi Omar'ın kalbi için yarışır ve olaylar ardından gelir.

Gori karakterini canlandıran Doktor Omar karakterini canlandıran Türk oyuncu Damla Sönmez, Lale Sepahi karakterini canlandıran Türk oyuncu Janan Argodar, Türk oyuncu Sercan Badur karakterine hayat veren Türk oyuncu Barış Kılıç Tulip'in hasta kardeşi Cihad Sepahi diziye katıldı. Dizi, Suriye lehçesine dayanıyor ve iki bölümden oluşuyor ve romantik drama olarak sınıflandırılıyor.

Sercan Badur Çiftliğin Leydisi dizisi

Ünlü Türk dizisi Our Lady of the Farm, ünlü Türk yazar Orhan Kemal'in romanından uyarlanan bir Türk romantik drama dizisidir. Fas lehçesine ve “Unutma” olarak adlandırılmış ve aynı zamanda Suriye lehçesine de seslendirilmiştir. Dizi birçok Arap kanalında yayınlandı ve büyük bir başarı kazandı. Zolkov Yusel'in yazdığı, yönetmenliğini Faruk Tiber'in yaptığı dizi, Adana kentinde Türk toplumu içinde sınıfsal farklılıklar etrafında dönüyor.

Yoksul sınıf, zengin siyasetçiler sınıfının saraylarında ve evlerinde çalışıyor ve her şeyde aralarındaki farka rağmen, aşk onları iradelerine karşı birleştiriyor. Dizi ilk olarak Eylül 2009'da Türk ekranlarında yayınlandı ve son olarak Haziran 2011'de yayınlandı.

Diziye katılan en iyi Türk oyunculardan bir grup, Montaser'ın kişiliğini bünyesinde barındıran Türk oyuncu Mehmed Aslantuk, Kemal karakterini canlandıran Türk oyuncu Kaner Senderok, Kholoud karakterini canlandıran Türk oyuncu Özgü Namal'dır. Kenza'nın rolünü canlandıran Türk oyuncu Tokçi Ursay, Türk oyuncu Sercan Badur, Türk oyuncu Haqan Boyav karakterini canlandıran Samir karakterini bünyesinde barındıran Hatice rolünü canlandıran Türk oyuncu Ebru Özcan İmran karakterini canlandıran Türk oyuncu Fikret Koçkan Raşid'in kişiliği, İntissar rolünü canlandıran Türk oyuncu Ephrem Solmaz ve diğerleri, dizi Büyük başarıya ulaştı.

Masum Değiliz'de Sercan Badur "Umut"

Oyuncu Sercan Badur, en ünlü ve en harika Türk dizilerinden biri olan, bir grup Türk yıldızının katıldığı dramatik bir eser olan Masum Değiliz dizisinde başrolü kazanmıştır. Dizi, bazı şirketlerin ve olayların odak noktası olan bazı arkadaşların etrafında dönüyor. Dizi ikinci yarıda üretilmiş ve gösterime girmiştir. 2018'den itibaren serinin hikayesi, sınıf arkadaşı olduklarından beri ilişki içinde olan beş arkadaştan oluşan bir grubu anlatıyor. Olaylar yaşanır, yıllar geçer, hayatlarını değiştiren, onları dost ve düşman yapan geçmişten sırları açığa çıkaran pek çok durum yaşanır ve yönetmenliğini Levent Türkan üstlenir.

Diziye katılan Türk oyuncu Uraz Kaycılaroğlu, Türk oyuncu Amir Suikan, Türk oyuncu Damla Sönmez, Türk oyuncu Auchan Kakir, Türk oyuncu Gizem Denizçi, Türk oyuncu Seda Olguner ve diğerlerinin yer aldığı dizi büyük bir başarıya imza attı. gösterisine başladı Arap ekranlarında da gösterildi ve Arap dünyasında da başarılı oldu.

Sercan Badur dizisi


2008 yılında gösterime giren “Çağın Ruhu” adlı diziye katıldı.
2009 yılında "Çiftlik Hanımımız" dizisinde rol aldı. 2013 yılında gösterime giren Ateş Altında Aşk dizisine katıldı.
2014 yılında gösterilen ve 2016 yılına kadar devam eden ve aracılığıyla Cihad Sebahi karakterini canlandırdığı "Güllerin Savaşı" dizisinde rol aldı.
2016 yılında gösterime giren İstanbul Sokakları dizisine katıldı.
2016 yılında gösterime giren "The Sultan's Harem" dizisinde rol almıştır.
2018 yılında gösterime giren "Biz Masum Değiliz" dizisine de katıldı.
Sercan Badur Filmleri
2007'de gösterilen "Geç" adlı bir film.
2010 yılında gösterilen "Kelebek" filmine katıldı.
Ayrıca "The Unicorn Season" filminde rol aldı ve ardından 2016'da gösterilen "Core" filminde rol aldı.
Ardından “Dar Elbise” filminde rol aldı, ardından 2012'de gösterime giren “Hoşçakal Yazar” filminde rol aldı.

Comments

Popular posts from this blog

Özge Törer religion, age, husband biography

Özge Törer her religion, her age, her husband, information and photos Özge Törer, Bala Khatun in the series “The Resurrection of Othman”, her religion, Muslim or Christian, or a woman with another religion, her most prominent work is the Turkish series “The Resurrection of Osman” starring Burak Ozchivit, her nationality, her husband, her date of birth, place of birth, her astrological sign, her age, Her life story, her artistic career, her most important and prominent works, the awards she received, her photo album, and complete information about her that we put in your hands in this interesting article, so follow us.     Information about Özge Törer

who is demet özdemir? religion, Husband, news, Bio

Demet ozdemir, the heroine of the series Erkenci Kuş, who became famous in the role of Sanem Aydın, all the available information about her, her date of birth, her age in , her relationship with the actor Sichkin Ozdemir,

Kerem Bursin religion wife, age, height, and Biyografi

Kerem Bursin, his religion, his nationality, his age, information about him, and pictures, his full name, bursin kerem date of birth, his place of birth, his astrological sign, his nationality, his religion, his films, his age, his series, his personal life, his wife, his artistic life, all of this and more in a complete report on him, as the name of the artist Kerem Bürsin was mentioned in many Wonderful works of art, and he also participated in many interesting dramatic and cinematic artworks, in which he presented roles of greatness and perfection. the bursin  Date of birth: June 4, 1987 Place of birth: Istanbul, Turkey Age in 2020: 33 years old Religion Muslim kerem bursin height: 178 cm Weight: 80 kg Astrological Sign: Gemini Nationality: Turkish Profession: TV Actor and Producer Beginning of the artistic career: Since 2006 Years of activity: up to 14 years of activity until now.