Skip to main content

Kerem Bursin height, sevgili, yaş, bilgi ve Biyografi

Karim Bursin, dini, milliyeti, tam adı, doğum tarihi, doğum yeri, astrolojik burcu, dizileri ve kişisel hayatı hakkında bilgiler. Eşi ve sanat hayatı, tüm bunlar ve daha fazlası hakkında tam bir raporda, birçok harika sanat eserinde adı geçen sanatçı Karam Bursin adıyla birçok ilginç dramada yer aldı. Ve başrol oynadığı sinematik sanat eserleri.

Kerem Bürsin kimdir?

Doğum tarihi: 4 Haziran 1987
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
2020 yaşı: 33 yaşında
Müslüman din
kerem bursin height : 178 cm
Ağırlık: 80 kg
Astrolojik Burç: İkizler
Uyruğu: Türk
Meslek: TV Aktörü ve Yapımcı
Sanat kariyerinin başlangıcı: 2006'dan beri
Faaliyet yılı: şimdiye kadar 14 yıla kadar faaliyet
 
Kerem Bursin din, sevgili, yaş, bilgi ve BiyografiKerem Bürsin'in hayat hikayesi

Genç sanatçı Kerem Bürsin, İstanbul doğumlu, 1987 doğumlu, ailesi bir petrol şirketinde yönetici olarak çalışan babası Pamir Bursin, annesi Kaidim ve dedesi Günay'dan oluşuyor. Berdard ve ondan üç yaş büyük bir kız kardeşi var, Meles.

Bursin, ilk yıllarını İskoçya'daki Edinburgh şehri, Endonezya'daki Jakarta şehri, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Dubai şehri olan birçok ülke arasında hareket ederek geçirdiği için tek bir yere yerleşmekten onur duydu. Türkiye'de Ankara ve İstanbul, Malezya'nın Kuala Lumpur kenti ve Los Angeles'ta Boston kenti Kerem Bürsin, 1999'da ailesiyle birlikte 12 yaşındayken ABD'nin Teksas kentine taşınana kadar.

Amerika'da lisesinde düzenlenen bir yarışmada en iyi erkek oyuncu seçildi ve lise yıllarında bir rock grubu kuran Kerem Bürsin, Teksas'ta birçok konser verdi ve lise diplomasını aldıktan sonra Kerem Bürsin Lisans eğitimini Boston'daki Emerson College'da tamamladı, burada Film Endüstrisi, Pazarlama Yöntemleri ve Reklamcılık Bölümü okudu.

Mezuniyetinin ardından kardeşi ve kuzeni ile birlikte bir prodüksiyon şirketi kurmaya katılan Kerem Bürsin, birçok reklam ürettiler ve Karam Bursin farklı reklam yüzlerinden biri oldu, en önemlisi birçok ünlü markanın reklamlarında yer aldı. Lina reklamı ve sanatçı Handa Doğan Demir ile Lipton reklamı, Bursin ile ilişkilendirilen sanatçı, 3 yıl süren büyük bir aşk yaşadığı ancak Nisan 2019'da ayrılan Türk oyuncu Serenai Sarıkaya'yı onurlandırdı.

Oyunculuk kariyerine başlamak

Sanat kariyerine 2006 yılında Perşembe filmiyle başlayan Karam, ardından Kara Çilek filminde rol aldı ve 2010 yılında Amerikan televizyonunda Sharktopus filminde rol aldı ve 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisinde Kerem Sayer olarak ünlendi. Kanal D'de gösterildi.

2014 yılında Güneşin Ötesinde dizisini Ocak olarak sundu ve bu yıl Unutursam Fısılda filmini de sundu, 2016 yılında Mavi Jeans markası sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikteydi ve Karim Bursin hem Hollywood yapımlarını takip ediyor hem de kullanmayı tercih ediyor. hem İngilizce hem de Türkçe Oyunculukta.

En İyi Uluslararası Erkek Oyuncu Seul Ödülü'nü de kazandı, çok sayıda reklam yaptı ve Lena, Lipton gibi ünlü markaların bazı reklamlarının yüzü oldu ve bir kot reklamı oldu ve bundan sonra birçok film ve dizi yaptı, biz de yapacağız. yaptığı en önemli işlerde sizi onlara tanıtmak.

dizi Kerem Bürsin

Sanatçı Kerem Bürsin, erken yaşlardan itibaren oyunculuğa olan sevgisi ile ayırt edildi ve bu, genç yaşlardan itibaren Türk oyuncuları taklit etmesinde belirgindi ve üniversiteden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimine başladı ve becerilerini geliştirmek için çalıştı. Amerika'da ikincil tiyatro yarışmasında da en iyi genç oyuncu ödülünü kazandı, hayatına Hollywood'da Artistik başladı, orada beş filmde rol aldı.

Kerem Bürsin Güneşin Ötesinde dizisinde

2013 yılında Türkiye'de oyunculuk teklifi aldı. Türk seyircisinin beğenisini kazanan en önemli ve önde gelen Türk gençlik dizilerinden biri olan “Beyond the Sun” dizisinde başrolü kendisine verilmiş ve bu rol, sanatçı Karam Bursin'in gerçek atılımını temsil etmektedir.

Onun sayesinde Türkiye'de çok büyük bir üne kavuşmuş, Arap ülkelerinden takipçilerinin yanı sıra çok geniş bir genç erkek ve kadın kitlesine sahip olmuş ve bu eserinde sanatçı “Karam Sayyar” rolünü oynamaktadır. çoklu ilişkileri ve dirilişi ile tanınan zengin ve pervasız lise öğrencisi. Şakalarda, “Zainab Yılmaz” rolünde rol alan ve pervasız bir öğrenciden ciddi bir sıradan öğrenciye dönüşen güzel Handa Doan Demir'e aşık oluncaya kadar dizi yüksek bir izleyici kitlesi elde etti ve bir Serinin Türkçe düzeyindeki ünü neticesinde Arapça seslendirilerek tüm Ortadoğu ülkelerine dağıtılmış ve bu dizi ile sanatçının ünü Türkiye ve bir bütün olarak Arap dünyasına yayılmıştır.

Kerem Bürsin Büyük İkili dizisinde

2018 yılında Türk sanatçı Abraham Shilikol'un canlandırdığı, polisin en etkili iki polis müfettişinden “Mirt Parsa” yı anlatan, en heyecanlı ve şüpheli polis dizilerinden biri olan The Great Couple adlı diziye katıldı. Uyuşturucu karşıtı departmanda araştırmacı olan. Karısını öldürme teşebbüsünde kaybetmesi, hayatını sadece işte geçiren karmaşık bir insana dönüşmesine neden oldu ve tüm umudu karısının katilini aramak, intikamını almak ve “Mustafa Karim Organize şube için yan taraftan en iyi polis olan “MKC” lakaplı Jan ”.

Avrupalı ​​zengin bir insan olduğu için büyük bir güce sahip, zarafetini önemseyen ve her şeyi ciddiye alan bir insan. Büyük uyuşturucu kaçakçılığı, ancak çetenin başı büyük kaybı nedeniyle yoğun bakıma düşüyor, bu da oğlunun onlardan intikam almasına ve bu yüzden onları bir komploya düşürmesine neden oluyor ve dizi olayları bu şekilde devam ediyor. .
2020 yılında oyuncu Handa Archel ile birlikte "Kapımı Çaldın" dizisine katılan sanatçı Karam Bursin, ilk bölümleri yüksek izlenme oranlarına ulaştı.

Kerem Bürsin'in eseri

Karam Bursin, güçlü varlığı ve oyunculuk dünyasında kendisini kanıtlamasına yardımcı olan karizmayı ve muazzam yeteneği gösteren performansı ile ayırt edilir. Bursin, sanatsal yaratıcılığının ortaya çıktığı çok sayıda sinema sanat eserine katıldı, bunlardan en önemlileri:

1. 2006 yapımı Perşembe günü "Graus" olarak çıktı
2. 2013 yılında yapımı gerçekleşen Lanetli Saray, "Adam" rolüyle karşımıza çıktı.
3. 2014 yılında yapımcılığını üstlendiği Unutursam Fısıltı ise “Arhan” rolüyle karşımıza çıktı.
4. 2017 yılında üretilen Shen gong yuan Ling, "Adam" olarak göründü.
5. İyi Oyun: 2018'de üretilen Başlangıç, "Rosgar" olarak çıktı.
6. 2018 yapımı bir kurban filmi "Pilot Onur Keskin" rolünde yer almıştır.

Karam Bursin dizi listesi


1. 2013-2014 yılında yapımcılığını üstlendiği Güneşin Ötesinde dizisi “Karam Sayar” rolüyle karşımıza çıktı.
2. Yapımcılığını 2014-2015 yılları arasında gerçekleştiren Şeref Meselesi dizisi “Yiğit Keliş” rolünde yer almıştır.
3. 2015 yılında yapımcılığını üstlendiği Ah Ya İstanbul dizisi “Yiğit Kılıç” rolünde konuk oyuncu olarak yer almıştır.
4. 2017 yılında yapımcılığını üstlendiği Bu Şehir Sizi Takip Edecek dizisi "Ali Smith" rolüyle karşımıza çıktı.
5. 2018 yılında yapımcılığını üstlendiği Who Don't Live dizisi "Dimitri" rolünde yer almıştır.
6. 2018-2019'da yapımcılığını üstlendiği The Great Duo dizisi “Mustafa Kerim Jan” rolüyle karşımıza çıktı.
7. 2020 yılında yapımcılığını üstlendiği "You Knock Baby" dizisi "Serkan Polat" rolünde yer almıştır.
8. 2020'de çekilen aynı dizi "Denise" rolüyle karşımıza çıktı.

Karam Bursin ve Sarinai Sarika

Sanatçının duygusal ilişkisine gelince, şimdiye kadar üç yaşında olan Türk oyuncu Sarinay Sarıkaya ile ilişki içerisindedir. Birlikte dışarı çıkmakla dolu mutlu bir hayat yaşarlar. Geçtiğimiz yaz Yunanistan'ın Mikonos adasında, doğrudan deniz kenarında bir otelde romantik bir tatil geçirdiler ve röportajlardan birinde düşündüğünü belirterek, onunla evlenerek evlilik fikrine karşı çıkmadığını belirtti. hepsi, ama çocuk sevgisinden ve ondan bir çocuk sahibi olma özleminden kaçınarak bunun için doğru zamanı bekler.


İki sevgili her zaman birlikte eğlenir, şehirler ve ülke arasında seyahat ederek zaman geçirirler, en son Amerika Birleşik Devletleri'nde birlikte görüldüler ve kahvaltı hazırlarken Vietnam, Meksika ve Kamboçya'ya uzun bir yolculuk yapmaya karar verirler. onun için ve fotoğrafı Instagram'da paylaştı ve ona da (haykırarak) dedi. Yılbaşını Paris'te geçirmeyi planladılar ama Sarinay'ın annesi bu fikri reddetti ve bu büyük cömertlik için bir sıkıntıydı ve sebebinin o günü kızıyla geçirmek istemesi olduğunu söyledi.

Comments

Popular posts from this blog

Özge Törer religion, age, husband biography

Özge Törer her religion, her age, her husband, information and photos Özge Törer, Bala Khatun in the series “The Resurrection of Othman”, her religion, Muslim or Christian, or a woman with another religion, her most prominent work is the Turkish series “The Resurrection of Osman” starring Burak Ozchivit, her nationality, her husband, her date of birth, place of birth, her astrological sign, her age, Her life story, her artistic career, her most important and prominent works, the awards she received, her photo album, and complete information about her that we put in your hands in this interesting article, so follow us.     Information about Özge Törer

who is demet özdemir? religion, Husband, news, Bio

Demet ozdemir, the heroine of the series Erkenci Kuş, who became famous in the role of Sanem Aydın, all the available information about her, her date of birth, her age in , her relationship with the actor Sichkin Ozdemir,

Kerem Bursin religion wife, age, height, and Biyografi

Kerem Bursin, his religion, his nationality, his age, information about him, and pictures, his full name, bursin kerem date of birth, his place of birth, his astrological sign, his nationality, his religion, his films, his age, his series, his personal life, his wife, his artistic life, all of this and more in a complete report on him, as the name of the artist Kerem Bürsin was mentioned in many Wonderful works of art, and he also participated in many interesting dramatic and cinematic artworks, in which he presented roles of greatness and perfection. the bursin  Date of birth: June 4, 1987 Place of birth: Istanbul, Turkey Age in 2020: 33 years old Religion Muslim kerem bursin height: 178 cm Weight: 80 kg Astrological Sign: Gemini Nationality: Turkish Profession: TV Actor and Producer Beginning of the artistic career: Since 2006 Years of activity: up to 14 years of activity until now.