İsmail Hacıoğlu Din, Eş, Yaş, Dizi, Bilgi ve Biyografi

Oyuncu İsmail Hacıoğlu, din, ailesi, eşi ve milliyeti hakkında bilgi ve detaylı rapor, ailesi, oyunculuk kariyeri ve dizi ve filmlerden sunduğu oyunculuktaki en önemli eseri hakkında eksiksiz bilgiler ve bir dizi yeni ve seçkin resimleri ve resmi sosyal ağ siteleri.

İsmail Hacıoğlu kimdir?

Doğum tarihi: 30 Kasım 1985
Doğum yeri: İstanbul - Türkiye
Yaş: 34 yaşındayım
Uyruğu: Türk
Yükseklik: 173 cm
Ağırlık: 70 kg
Saç rengi: siyah
Göz rengim: Dark brown
Müslüman din
Astrolojik İşaret: Akrep
Akademik yeterlilik: Moujdat Jezzine Sanat Tiyatrosu'nda okudu.
Medeni Durumu: Evli
Oyunculuk kariyeri 2001 yılında başladı.
 
İsmail Hacıoğlu Din, Eş, Yaş, Dizi, Bilgi ve Biyografi

İsmail Hacıoğlu hakkında bilgi

Oyuncu İsmail Hacıoğlu 30 Kasım 1985 doğumlu, baba ailesi Bulgaristan'dan göç eden Türk asıllı, Bulgar Muhammed lakaplı babası Mehmet Hasoğlu, Fenerbah Hacha'nın eski futbolcusu İsmail Hacıoğlu, ilkokulda beşinci sınıfta çalışmaya başladı ve Jezzine Dalgalar Sanat Merkezi'nin tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi aldı, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun oldu.

Orada iki sezon oyunlara katıldı, öğretmenleri Aydoğan Tamer ve Erdal Duman'ın kurduğu özel tiyatroda bir sezon oynadı ve ardından Duman'ın kurduğu İstanbul Gençlik Tiyatrosu'nda reklam seslendirmeye başladı. “Bir İstanbul Masalı” da oynarken, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Enstitüsü'nde tiyatro bölümünü kazandı, ardından üniversiteden ayrıldı. Henüz 12 yaşındayken seslendirme yaparak para kazanmaya başlayan Kardelen adında bir kız kardeşi var.

İsmail Hacıoğlu, eşi ve kızı

İsmail Hacıoğlu, 10 Nisan 2010 tarihinde oyuncu Fidan Atasifer ile evlendi, 2014 yılında eşiyle İstanbul'dan ayrılarak Dacha'ya yerleşti. 21 Ocak 2015'te boşandılar Hacıoğlu Duygu Kaya, 5 Şubat 2016 AD'de yeniden evlendi ve bu evlilikten Yammine adında bir kızı oldu.

İsmailoğlu ve Duygo, Şubat 2016'nın başlarında, Benhal'la ünlü olan ilk eşi Feldan Atasvir'in evlendikten yaklaşık dört buçuk yıl sonra boşanmasının ardından dar bir aile töreninde aniden evlendiler. çocuklar. Gelinin Doigo'nun evlendikten üç ay sonra bir bebeği olması, ani ve hızlı evliliklerini açıklar.

İsmail Hacıoğlu oyunculuğa başladı

2001 yılında "Bana sans '' filmine katılmasıyla beyaz perdeye ilk çıkışını gerçekleştirdikten sonra bu dizilerde The Municipal Trainer, The Story of Istanbul, The White Pouch, The Grocery dizisi, The Voice of the Night Şüphe dizisi, Hapisten Kaçış dizisi, Zairik dizisi ve Chayric.

Film ve televizyonda önemli roller oynadı, ancak popülerliğini televizyon dizilerindeki görünüşlerden kazandı. Nisan 2013'te TRT'de yayınlanan Osman Osman Osman Tokadi adlı dizide Fatih Sultan Muhammed'i canlandırdı.

ve en çok “Forgotten Kouloub” dizisindeki Hussam rolüyle tanınır. Dizi, zengin Arhan ailesi için çalışan fakir bir kızın bu ailenin en küçük oğlu “Amir” e aşık olduğu hikayeyi anlatıyor. Ama Amir bu aşkı tanımıyor ve kayıtsız kalıyor. Zaman geçer ve "Emir" başka bir kızla evlenir ve onun ağabeyi Selim'i sevdiğini ve onun da onu sevdiğini keşfeder ve evlenmeye karar verirler. Salim'in ailesi bu evliliği reddediyor ama bu sorunları düşünmeden ve fark etmeden evleniyorlar. Seri MBC 4'te gösterildi.

2006 yapımı Sinav filminde Mert olarak oynadı. Test, Jean-Claude Van Damn'ın oynadığı profesyonel bir hırsızın hizmetlerini kâğıt çalmak için işe alan, üniversiteye giriş sınavına girmeye hazırlanan beş Türk lise öğrencisini anlatan, Ömer Faruk Surak'ın yönettiği 2006 yapımı bir Türk komedi-drama filmidir. . Film, 20 Ekim 2006'da Türkiye'nin her yerinde gösterildi.

Ulusal düzeyde üniversite giriş sınavına beş arkadaş (Mert, Sinan, Jamzi, Kan ve Uluk) katıldı. Geçer bir puan için çaresiz, kaynaklarını bir araya getirmeye çalışırlar ve bir hırsız / tetikçinin (Charles) hizmetlerini alarak kağıt çalmaları için onları işe alırlar. Beşinin de bunu yapmak için iyi nedenleri var.

Hasan Çetin Çocuk dizisinde

Türk dizisi (Çocuk) bir kadın dramasıdır ve çocuklar için mücadele edecek. Nazan Kisal dizinin kahramanı olacak ve Asya rolünü oynayacak. Bilindiği üzere son olarak Nazan Kisal Yüzük dizisinde rol almıştır. Çocuk dizisinin Starem TV'de izlenmesi bekleniyor. Çocuk dizisinin yönetmenliğini Sad Çiçekler dizisinin yönetmeni Serkan Pritje üstleniyor. Serhat Tioman Ali Kamal Kinan Ağar rolünde: Murad Murphy Çağiran as: Aksha. Ceyda Ateş as: Shula. Nazan Kisal as: Asia.

İstanbul'un diğer bölgelerindeki Ahmed Meydanı'ndan çekimler, bir annenin çocuğunu terk etmesinden bahsederken çekildi. Eylül ayında izleyicilerle buluşacak. Dizinin İstanbul'un Beykoz ve Sarıyer gibi semtlerinde çekilmesi bekleniyor.

Hassan'ın rolüne gelince, kötülük ve tıp arasında bir karışım. Yönetmen Hasan'a barınakta büyüyen, bir kızı seven ve ondan hamile kalan zalim bir karakterle şov yaptı, ancak oğlunun soyundan şüphe duyduğu için ona şiddetli bir şekilde vurdu ve bir süre hapse girdi ve anlattı: ona karnındaki çocuğun öldüğünü, ama ölmediğini ve onu senin büyütmen ve dışarı çıkman için Büyük bir aileye verdi.

İsmail Hacıoğlu'nun dizi ve filmlerden en önemli eserleri

Televizyon dizisi

2002'de belediye eğitmeni
2003 İstanbul hikayesi
Beyaz Gelincik 2007
Bakkaliye 2007
Gecenin Sesi 2008
Şüphe 2011
Hapisten kaçış 2011
Osmanlı 2013
Zairek ve Chairac 2015 yılında

Film

Wali 2009
Elma 2009'da düştü
Çocuklar 2009
İletişim cihazı 2009
2010 yılında çakal
2001 yılında Maryam
Love Me Has End 2015
Kafes 2015
2006 sınavı
2005 İstanbul Hikayeleri

İsmail Hacıoğlu'nun kazandığı ödüller

2003 - 40. Antalya Film Festivali - tanışmak için iyimser bir genç oyuncu
2003 - 15. Ankara Film Festivali - Mehmet Amin Toprak İyimser yeni oyuncu tanıştı
2003 - 25. Türk Film Ödülü - Yılın İyimser Erkek Oyuncusu Buluşacak
2004 - "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünün on birinci oturumu - tanışmak için iyimser bir aktör
2009 - 20. Ankara Film Festivali - En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Gökçen Elma Dosto
2011 - 16. Sadri Alışık Ödülleri - “Yılın En İyi Erkek Oyuncusu” Çakal - Erhan Kozan