Skip to main content

İsmail Filiz sevgilisi din, eşi, yaşı, bilgileri ve biyografisi

İsmail Filiz dizi ve sinema ile tanınan oyuncu ve oyuncu hakkında haber ve bilgiler, İsmail Filiz Çağı'nı tanıyın, yetiştirme ve evlilik, İsmail Veliz'in en önemli eserleri neler, oyunculuk nasıl başladı ve bir çok özel ve yenilenen bilgi ve haberler.

İsmail Filiz  Kişisel bilgi

Doğum tarihi: 23 Mayıs 1980
Doğum Yeri: Çankırı - Türkiye
Uyruğu: Türk
Üniversite akademik yeterliliği
Medeni Durumu: Evli.
 
 
İsmail Filiz sevgilisi din, eşi, yaşı, bilgileri ve biyografisi

İsmail Filiz kimdir?

İsmail Filiz, karizması ve varlığıyla genç bir Türk oyuncu, yakışıklılığı ve yeteneklerini gösterme yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı, aslen 195 metreye ulaşan boylu oyuncu Kanan'a heyecan verici fiziksel benzerliği ile dikkatleri üzerine çekti. Uzun boylu, üniversiteden mezun olduktan sonra 1980 yılında Çankırı'da doğdu.

30 yaşında ailesiyle çalışmaya başladı, yüzünün tanınmış bir Türk oyuncu olan Kinan Emzalıoğlu ile benzerliğinden dolayı ünlendi, Ezel adlı bir dizide ilk çalışması olduğu açıklandı. yeni bir dizide başrol oynayacaktı.

İsmail Filiz ve oyunculuk çalışmaları

Televizyona ilk çıkışını 2009 yılında sevilen dizi Aizel ile Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği dramatik ve heyecan verici bir Türk televizyon dizisi olan Omar rolünde gerçekleştirdi. 28 Eylül 2009'da Show TV'de yayına başladı ve 25 Ocak 2010'da ATV'de yayına başladı ve 20 Haziran 2011'de sona erdi. Dizinin çoğu İstanbul'da çekilmesine rağmen KKTC, Hırvatistan ve İngiltere'de bir kısmı yaralandı. Montt Christo Kontu'na göre.

Ezal dizisinin kahramanı İsmail Filiz

Serinin teması, bir garajda stajyer olarak Omar Özar'ın etrafında dönüyor ve ailesiyle mütevazı bir hayat yaşıyor, babası Mumtaz Bey (Beyazıt Gülercan) bir marangoz ve aile haysiyetine büyük önem veren annesi Maliha Hanım (İpek Bilgin) çok görme engelli ve sezgisel bir kadın, Omar halkına çok çabuk inanan ve güvenen bir adam. Ali (Paresh Valai) ve çocukluk arkadaşı Cengiz (Yate Özner) onun en yakın arkadaşları ve bir de Eyşan var. (Cansu Dere) ona aşık olan ve ona hayatını verebilen (Cansu Dere), 1997 yılında Ömer ordudan döner, Şimdi tüm sevdikleriyle Eyşan evlenecek ve yeni bir hayata başlayacaktır.

Ama ordudayken açıklamadığı bir şey var, arkadaşlarının ve sevdiği kadının durumu değişti, Cengiz bir kumarhanede çalışıyor ve hep zengin olmayı hayal ediyor. İşhan, bir gün ayrıldığı babası ve kız kardeşi ile tanışacak ve hayatını etkileyecek zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Kız kardeşi Bahr (Sedef Avcı) hasta ve yüksek maliyetli tedaviye ihtiyacı var, İşhan Serdar'ın babası (Salih Klion) gerekli parayı bulmak için bir plan sundu, bu plana göre bir kumarhane soygunu olacak ve dört kişiye ihtiyaç duyulacak. Birinci kişi (Cengiz) bilgi sızdıracak, ikinci kişi (Kerpeten Ali) cinayet işleyecek kadar kara gözlü olacak, üçüncü kişi saf kişi (Ömer) olacak ve dördüncü kişi tüm teşkilatı tanıtacak, ve gerekirse yalan söyleyin (İşhan).

İsmail Filiz daha çok oyunculuk

2011 yılında Anadolu Kartalları'nda başrol oyuncusu oldu. Ömer Vargi'nin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği filmin başrollerini ise Murat Akdelik, Engin Altan Dosyatan, Özge Osberense ve Çatay Ulusoy üstlendi. Film Konya III Ana Jet Üssü'nde çekildi. İzmir Şişli II Ana Jet Üssü. Eskişehir Hava Hastanesi ve İzmir'in Fucha bölgesi. Bu özel çekim alanında Türk sinema tarihinde bir ilk. 75 metre uzunluğunda ve 20 metre yüksekliğindedir. Eğitim uçağı ve savaş uçaklarının yakın çekimleri yapıldı.

Konusu, çocukluklarından beri uçmayı hayal eden Harbiyeli beş genç hakkında: Onur. Çocukluk arkadaşı Aisha, Mustafa, Tunus ve Fateh. Aishah Eskişehir Hava Hastanesi eğitimini geçemeyeceğini iddia edenler, yollar ayrılıyor. Yıllar sonra bu beş arkadaşı bir araya getiren şey, Uluslararası Anadolu Kartalı Tatbikatı deneyimleri olacaktır.

Onu Ezra dizisinde Changer Huseynov olarak başrolde görüyoruz. Daha sonra Milat'ta Yağazi rolünü oynadı. Onu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Abaza Muhammed Paşa rolünde görüyoruz. Masal türünde Türk dizileri. 12 Kasım 2015 tarihinde Star TV tarafından yayınlandı. Bu dizi Muhteşem Yüzyıl dizisinin bir uzantısıdır.

2011-2014 yılları arasında yayınlanan bu dizinin konusu Ahmed'in ilk eşinin evliliği. Murad ve Sultan İbrahim'in sağlığı. Dördüncüsü, Büyük Salah Muhammed Kösem Sultan'ın etrafında inşa edildi Dizi yayınlanmadan önce 50'den fazla ülkeye satıldı.

Bu sezon babasının ani ölümünden sonra beklenmedik bir şekilde tahta çıktı. Sultan Ahmed, bu arada küçük kardeşini katletmeyeceğini söyledi. Anastasia, Safiye Sultan'ın emriyle saraya getirilerek Sultanahmet'e sunuldu. İlk başta Anastasia evine ve ailesine dönmek istedi. Sarayın ona kalmayı öğretmesi dışında.

Sultan Ahmet'e aşık olmuş ve Kösem adını, dört şehzade ve dört padişahın doğumuyla sarayın hakimiyetini artırarak ve tüm düşmanlarını Husky Sultan olarak yenerek Kusim olarak almıştır. Sultan Ahmed öldüğünde. Kösem Sultan yeni bir kış başlattı. Sultan Ahmed'in kardeşi. Akbar ve Ersid sistemi. Şehzade Mustafa tahttan çıktı. Ancak zihinsel ve sağlık dengesi yerinde değildi.

İsmail Filiz Deliler filminde

2018'de "Deliler" filmini pratik bir tarihi savaş filmi olarak sundu. İlk kez 23 Kasım 2018'de sinemada gösterildi. Osman Kaya'nın yönetmenliğini İbrahim Ethsal Arslan imzalıyordu. Mustafa Barak Dojo. Başrollerinde Jim Osan, Pitkaya'nın Ekibi ve Nur Fatahjlu yer alıyor. Osmanlı İmparatorluğu'nun cesur savaşçılarını tasvir ediyor. Ek olarak ilgi çekici konu. Halk Osmanlı'da askerlerin kim olduğunu merak ediyor? Kavisli kılıcı takan askerler onlar. Kalkan. Mızrak. Ve Al-Ozaan silah olarak. Pars veya benekli sırtlan derisinden yapılmış tüylü bir miğfer takıyorlardı.

Giysileri aslan, kaplan ve tilki derisinden yapılmıştır. Şalvarları ise ayı ya da kurt derisinden yapılmıştır. Serhatlik şapka denilen sivri burunlu sivri ayakkabı giyerlerdi. Daha sonra kıyafetleri değiştirildi. Ve on yedinci yüzyıldan beri. Başlarına türban olan siyah koyun derisi bir pelerin giymeye başladılar. Askerlerin çoğunluğu Türk olup Rumeli'de yaşayan halklar arasından seçilmiştir. Türkler, Boşnaklar, Hırvatlar ve diğer Slav halklarının oluşturduğu Osmanlı kuvvetleri, Bek Rumeli ve Peş Sarhat'ın emekli askerleri arasındaydı. Bu askerler Sirhadkulu adlı askerler arasındaydı.

İsmail Filiz ve eşi ve fotoğrafları

2017 yılında Nurana Bajiva ile evlendi. Daha önce Evrin isimli bir kadınla evliydi.

Comments

Popular posts from this blog

Özge Törer religion, age, husband biography

Özge Törer her religion, her age, her husband, information and photos Özge Törer, Bala Khatun in the series “The Resurrection of Othman”, her religion, Muslim or Christian, or a woman with another religion, her most prominent work is the Turkish series “The Resurrection of Osman” starring Burak Ozchivit, her nationality, her husband, her date of birth, place of birth, her astrological sign, her age, Her life story, her artistic career, her most important and prominent works, the awards she received, her photo album, and complete information about her that we put in your hands in this interesting article, so follow us.     Information about Özge Törer

who is demet özdemir? religion, Husband, news, Bio

Demet ozdemir, the heroine of the series Erkenci Kuş, who became famous in the role of Sanem Aydın, all the available information about her, her date of birth, her age in , her relationship with the actor Sichkin Ozdemir,

Kerem Bursin religion wife, age, height, and Biyografi

Kerem Bursin, his religion, his nationality, his age, information about him, and pictures, his full name, bursin kerem date of birth, his place of birth, his astrological sign, his nationality, his religion, his films, his age, his series, his personal life, his wife, his artistic life, all of this and more in a complete report on him, as the name of the artist Kerem Bürsin was mentioned in many Wonderful works of art, and he also participated in many interesting dramatic and cinematic artworks, in which he presented roles of greatness and perfection. the bursin  Date of birth: June 4, 1987 Place of birth: Istanbul, Turkey Age in 2020: 33 years old Religion Muslim kerem bursin height: 178 cm Weight: 80 kg Astrological Sign: Gemini Nationality: Turkish Profession: TV Actor and Producer Beginning of the artistic career: Since 2006 Years of activity: up to 14 years of activity until now.