burak serdar şanal din, eşi, dizileri, sevgilisi, bilgi ve biyografi

Burak Serdar Sanal, Rosgar, Rosgar'ın Kalbi dizisinin kahramanı, Arapça tam adı, Türkçe tam adı, doğum tarihi, yaşı, doğum yeri, astrolojik işaret, milliyet, din, akademik yeterlilik, medeni hal, eş , sanat kariyerinin başlangıcı, filmleri, dizileri, kişisel hayatı, tanınmış oyuncu Handa Archel ile ilişkisi, sanat hayatı, kendisi hakkında tam bir raporda, oyuncu Burak Serdar Sanal'ın isminden pek çok kez bahsedilmiştir. harika işler.

burak serdar şanal kimdir?

Doğum tarihi: 28 Ağustos 1988
2020 yaşı: yaklaşık 32 yaşında
Astrolojik burcu: Başak
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Uyruğu: Türk
Yükseklik: 177 cm
Ağırlık: 60 kg
Din: Bilinmiyor
Saç rengi: siyah
Göz rengim: Dark brown
Meslek: TV Aktörü ve Sunucusu
Akademik yeterlilik: Maltepe Üniversitesi Drama Çalışmaları Bölümü mezunu
Sanatsal kariyerinin başlangıcı: sanatsal kariyeri 2008'de başladı
Faaliyet yılı: şimdiye kadarki faaliyet yılları yaklaşık 12 yıla ulaştı
Medeni durum: mutlak
Karısı: 2016'dan beri aktris Murphy Akaya ile evlendi.
 
burak serdar şanal din, eşi, dizileri, sevgilisi, bilgi ve biyografi

Oyuncu Burak Serdar Şanal'ın biyografisi

"Rosgar'ın Kalbi" dizisinin kahramanı "Rosgar" lakaplı ünlü Türk oyuncu Burak Serdar şanal, 28 Ağustos 1988 İstanbul doğumlu, hem Saliha Chanel'in oğludur. ve Hüseyin Chanel, oyuncu Burak Serdar şanal, Maltepe Üniversitesi'nden mezun oldu, drama bölümünden mezun oldu, uzun soluklu bir aşk hikayesinin ardından 2016 yılında Yeşil Deniz dizisinin kahramanı Türk oyuncu Murphy Akaya ile evlendi.

Burak Serdar şanal eşi

Oyuncu Burak Serdar Sanal ile güzel oyuncu Handa Archel arasında bir aşk ilişkisi doğdu ancak 2015 yılında sona eren oyuncu Handa Archel ilk olarak Güneşin Kızları dizisinde televizyon ekranlarında yer aldı ve oyuncu Burak Serdar Sanal kendisine evlenme teklif etti. ancak durumu, Handa'nın oyunculuktan emekli olmasıydı, ancak o reddetti, böylece aralarındaki ilişki sona erdi.

Burak Serdar Sanal Küçük Kadınlar dizisinde

Sanat hayatına 2008 yılında başlayan yetenekli Türk oyuncu Burak Serdar Sanal, Küçük Kadınlar dizisinde şeref konuğu olarak yer almış, Maltepe Üniversitesi Dramatik Çalışmalar Bölümü'nden mezun olduktan sonra dizinin hikayesinden esinlenilmiştir. Küçük Kadınlar dizisi, yedi kişilik bir ailenin etrafında dönüyor, bu ailede beş kız kardeş var ve beş kız kardeş yirminci yılında güzel bir kız olan "Elif", ikincisinde Hukuk Fakültesi öğrencisi. yıl.

Elif, kardeşlerini, annesini ve babasını temsil etmesini sağlayan güçlü kişiliği ile ayırt edilirken, ikinci kız kardeşi ise 17 yaşındaki güzel bir kız olan "Armaghan", 15 yaşında bir kız çocuğu olan Willis. olgun bir kişiliğe sahip. Kitaplar onun ilk ve son tutkusudur. Sorumluluk sahibi kişiliğiyle tanınıyordu, onu on ikinci yaşında güzel bir kız olan "Belge" takip ediyor ve en küçüğü "Gansu". "Altı yaşında ve kızlar ebeveynleriyle birlikte yaşıyor.

Dizinin olayları bu şekilde devam eder, hayat maksimum ritimlerine ulaşır, ebeveynleri trajik bir şekilde ölür ve bir anda hayatları mahvolur, bu da beş kız kardeşi bir araya gelmeye ve kendilerine güvenmeye zorlayarak her biri beş genç kadın olur. Başlarına gelen her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışıyorlar. Umut hikayesi ve beş kız kardeşin mücadelesi hakkında.

'Eylül Deverein' rolünde yer alan oyuncu Özge Bora, 'Armaghan Jizky' rolünde yer alan oyuncu Handa Sural, 'Yeliz Jizki' rolünde yer alan oyuncu Fulya Zengener, oyuncu Elit İskan rol aldı. “Belig Jizky”, “Kansu Jizki” rolünde yer alan aktris Celine Elgar, “Ozan” rolünde yer alan aktör Kıvanç Casaballi, “Ali Sezek” rolünde rol alan aktör Ali İl, oyuncu Persen Dorulo “Buddy Yenis” rolünde yer alan aktör Ahmed Tansu Taşanlar, “Elif Jizky” rolünde yer alan aktris Akın Türkman, “Elif Jizky” rolünde rol alan oyuncu Ahmed Levendo Aglo “ Hallosi Deverein ”,“ Otko Deverein ”rolünde rol alan oyuncu Burak Segyashar.

Dizi Burak Serdar Sanal

Pek çok oyunculuk işinde rol alan genç oyuncu Burak Serdar Sanal, sanatsal yaratıcılığının ortaya çıktığı çok önemli ve yan rollerin de aralarında bulunduğu çeşitli rollerde ve en önemli dramaları arasında yer aldı:

2008 yılında yapımcılığını üstlendiği ve "Jaihan" karakteriyle konuk oyuncu olarak karşımıza çıkan Arka Sokaklar dizisi
2008 yılında yapımcılığını üstlendiği ve “Murad” rolüyle karşımıza çıkan Peri Masalı dizisi
2009 yılında yapımcılığını üstlendiği ve "Mart" rolüyle karşımıza çıkan Bahar Dalları
2009'da yapımcılığını üstlendiği ve "Koray" rolüyle karşımıza çıkan Küçük Kadınlar dizisi
2011'den 2012'ye kadar yapımcılığını üstlendiği ve "Can Bakrin" rolünde yer alan Avrupa
2011 yılında yapımcılığını üstlendiği ve "Toulon" dizisinde yer alan Dinle Sevgili
2013 yapımı olan Kızlar ve Anneleri serisi

2014-2015 yılları arasında yapımcılığını üstlendiği ve “İsmail Bakır” rolünde yer alan Yeşil Deniz dizisi
2016 yılında yapımcılığını üstlendiği ve "Rosgar" rolüyle karşımıza çıkan Rüzgarın Kalbi dizisi
2019 yılında yapımcılığını üstlendiği ve "Süleyman Polis" rolünde yer alan Kimse Bilmez dizisi

Filmler Burak Serdar Sanal

En önemlileri 2014 yılında yapımcılığını üstlendiği ve "Bernardo" rolünde yer alan Tut Sözünü olan bazı sinema eserlerinde özenli bir performansla yer almıştır.
2018 yılında yapımcılığını üstlendiği ve "Deniz" rolüyle karşımıza çıkan Deniz ve Güneş filmi
2020 yılında yapımcılığını üstlendiği ve "Slim" rolüyle karşımıza çıkan Hanımağa’nin Gelinleri