Skip to main content

Birkan Sokullu din, yaş, eş bilgileri ve tam rapor

Birkan Sokullu, hayat şarkısının kahramanı ve doğum tarihini yaşamayan birkan Sokullu hakkında daha fazla bilgi sahibi olunan milliyeti, milliyeti, başladığı sanatsal yolu, evli ve çocukları var ve eşi oyuncu ? Ve onun sevgilisi kim, sanatçının tüm sevgilileri için, eserlerinden ve hayatının sırlarından ve gelecek projelerinden ve biyografisinden, ne kadar uzunluk, ağırlık ve niteliklerinden onun hakkında bilmek istedikleriniz hakkında eksiksiz bir makale. hayatı hakkında özel ayrıntılar, yeteneği ve en sevdiği spor ve favori yıldızı

Birkan Sokullu kimdir?

Doğum tarihi: 6 Ekim 1985.
Yaş 2018: 33 yaşındayım.
Doğum yeri: Türkiye - İstanbul.
Milliyet: Türk.
Dini: Müslüman.
Uzunluk: 180 cm.
Ağırlık: 75 kg.
Astronomik Kule: Kemer.
Akademik / bilimsel yeterlilik: Maltibe Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü.
Eşinin adı veya kız arkadaşı: 2012-2015 yılları arasında Aslı İnver ile evliydi - şimdiki kız arkadaşı Perak Tüzünatak.
 
Birkan Sokullu din, yaş, eş bilgileri ve tam rapor

Biyografi

1985 İstanbul doğumlu güzel Türk oyuncu, kulesi yaydır, Boşnak asıllı, Maltibe Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü'nden mezun olmuş, mezun olmadan önce manken olarak çalışmış, 2003 yılında ünvanını almıştır. Türkiye'de en iyi model, model veya model, profesyonellere basketbol oynayan bir çocuk olduğu, ancak on yıldan fazla bir süredir ayak sakatlığı nedeniyle oynadıktan sonra ayrıldığı ve basketbolcu olarak geleceğinin önünde durduğu için trend başladı ve odaklandı üniversite çalışmalarının yanında model olarak çalışıyor.

Mezun olduktan sonra Dolonai Soysert'ten yoğun oyunculuk dersleri aldı, 2008 yılında televizyon yapımlarında ve dizilerde küçük rollerde oyuncu olarak yer almaya başladı, 2010 yılında "Genç Kadınlar" dizisindeki rolünün ardından izleyici tarafından tanıtıldı, ancak daha çok ün kazandı. ve Drama dizisi komedisi "Hayat Şarkısı" dizisinde Karim rolünü aldıktan sonra büyük bir hayran kitlesi haline gelen, oyunculukta gerçek yeteneğini ortaya koyan ve eserlerinde güçlü bir kahraman olma zamanının geldiğini, 2018 yılında korku dizisini sundu. Chen Sanju, Karin Bursin ve Salma Argich'in başrollerini paylaştığı, 2018'deki gösteri "The Living Do Not Live".

Kişisel hayatı için yıllardır aşık olduğu Aslı Enver, 2012 yılında çok sayıda sanat ve oyunculuk yıldızının katıldığı büyük bir törenle evlendi, 2015 yılında çift dikkatsizce ayrıldı ve sebepsiz yere, şimdi de 2016 yılından bugüne Berrak Tüzünataç ile bir ilişki.

Yeteneği hakkında, basketbol oynamak onun en önemli yeteneklerinden biriydi, şu ana kadar en sevdiği spordu, zinde ve sağlıklı kalmak için düzenli egzersiz yapıyor, seyahat etmeyi, bir şeyler keşfetmeyi ve hayvan sahibi olmayı seviyor, kalbindeki eserleri rolüyle seviyordu. tarihi dizi Fatih.

Birkan Sokullu dizi, film ve oyunlar

2014 yılında Ytro - Said ve Shouri - Fatih dizisinde yer alan Karim - Kurt Seit Wara rolünde 2016 yılında hayatın şarkısı Prens Mustafa rolünde - Küçük Sırlar - Alif - Genç Kadınlar - Kimler Yok Dizi 2018'de yaşıyor.

Birkan Sokullu eşi

Oyuncu Aslı İnver ile 2012 yılında evlenmiş ancak 2015 yılında boşanmıştı. Aslı İnver 36 yaşında bir Türk oyuncu. Ayten Asley Inver, 10 Mayıs 1984'te Londra, İngiltere, Birleşik Krallık'ta doğdu. 2003'ten günümüze ve 2002'den günümüze uzanan kariyerinde yaşam bilimleriyle tanınır. Astrolojik kulesi Boğa burcudur. Aslı Inver, Pana Artik Hecran De'de (2014) Alican Yossisoy, Kavak Yelleri'nde (2007) İbrahim Kandersi, Susconlar'da Murat Yıldırım (2012), Susconlar'da Sarap Akaya (2012) ve Özkan Deniz'in de aralarında bulunduğu altı ekran üstü karşılaşmaya katıldı. diğer ucunda (2017).

Cemaat hayatının tanınmış isimlerinden oyuncu Birkan Sokullu ve İda Görkınak, önceki gün Arnavutköy'de görüntülendi. Bir süredir aşık olan çiftin mutlu havası dikkat çekti. Kalabalık plajlar yerine daha sessiz yürüyüş yerlerini tercih eden Birkan Sokullu ve İda Görnak'ın fark etmediği yan yana yürüyor. Birkan Sokullu, "Bugün güzel bir gün geçirdik, her şey yolunda" diyerek sözlerini sürdürdü.

Birkan Sokullu ve Sevgilisi

Oyuncu Birkan Sokullu, önceki gün Arnavutköy'de sosyal sevgilisi İda Görkınak ile görüntülendi. Kalabalık bir plaj yerine daha sessiz yürüyüş yerlerini seçen çiftin yan yana yürüdüğü fark edilmedi. "Bugün çok güzel bir gün geçiriyoruz, her şey çok güzel" diyen gazetecilere, "Bir arkadaşının doğum günü partisine katıldı ve geceleri sarışın bir kadınla birlikteydi. Kadının Kamal'ın kızı Ida olduğu ortaya çıktı. İstanbul Entertainment Group (IEG) CEO'su Gürkaynak ve Sinem Görkünak.

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu geçtiğimiz günlerde toplum hayatının tanınmış isimlerinden Eda Gürkaynak ile yeni bir aşk macerasına atıldı. Sokullu, kız arkadaşının ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Birkan Sokullu ile sosyal metresi İda Görkinak arasındaki ilişki tüm hızıyla devam ediyor. 34 yaşındaki oyuncunun kız arkadaşıyla ilk karesi büyük ilgi gördü. Sokolo'nun portresi ve sevgilisi 53.000'den fazla beğeni aldı.

Dizi ve film Birkan Sokullu

2019 - Aile Hikayesi (Berk) (TV Dizisi) 2018 - Yaşamayanlar (Nomel) (TV Dizisi) 2017 - Gecenin Ötesinde (Jehanger / Sino) (TV Dizisi) 2017 - Yüz Yüze (Jehanger) (TV Dizi) 2016 - Hayat Şarkısı (Karim) (TV Dizisi) 2015 - Beyaz Gece (Rüzgar) (TV Dizisi) 2014 - Kurt Setand Shura (Petro Borinsky) (TV dizisi) 2013 - Fatih (Shahzad Mustafa) (Dizi) 2012 - Ucurum (Ulaş) (Dizi 2010 - Küçük Sırlar (Demir) (Dizi) 2008 - Genç Kadınlar (Ayaz) (Dizi) 2008 - Elif (Mustafa) (Dizi) 2008 - Melekler Corson (Levent) (Dizi) ).

Comments

Popular posts from this blog

Özge Törer religion, age, husband biography

Özge Törer her religion, her age, her husband, information and photos Özge Törer, Bala Khatun in the series “The Resurrection of Othman”, her religion, Muslim or Christian, or a woman with another religion, her most prominent work is the Turkish series “The Resurrection of Osman” starring Burak Ozchivit, her nationality, her husband, her date of birth, place of birth, her astrological sign, her age, Her life story, her artistic career, her most important and prominent works, the awards she received, her photo album, and complete information about her that we put in your hands in this interesting article, so follow us.     Information about Özge Törer

who is demet özdemir? religion, Husband, news, Bio

Demet ozdemir, the heroine of the series Erkenci Kuş, who became famous in the role of Sanem Aydın, all the available information about her, her date of birth, her age in , her relationship with the actor Sichkin Ozdemir,

Kerem Bursin religion wife, age, height, and Biyografi

Kerem Bursin, his religion, his nationality, his age, information about him, and pictures, his full name, bursin kerem date of birth, his place of birth, his astrological sign, his nationality, his religion, his films, his age, his series, his personal life, his wife, his artistic life, all of this and more in a complete report on him, as the name of the artist Kerem Bürsin was mentioned in many Wonderful works of art, and he also participated in many interesting dramatic and cinematic artworks, in which he presented roles of greatness and perfection. the bursin  Date of birth: June 4, 1987 Place of birth: Istanbul, Turkey Age in 2020: 33 years old Religion Muslim kerem bursin height: 178 cm Weight: 80 kg Astrological Sign: Gemini Nationality: Turkish Profession: TV Actor and Producer Beginning of the artistic career: Since 2006 Years of activity: up to 14 years of activity until now.