Skip to main content

Berk Atan din, aşk dizileri, filmler, bilgiler ve biyografi

Berk Atan ve eşi tüm dizi, film, bilgi ve biyografi, Berk Atan dizi, filmleri, eşi, sevgilisi ve dini hakkında pek çok bilgi.

Berk Atan kimdir?

Berk Atan'ın doğum günü nedir?
26 Eylül 1991.
Berk Atan'ın yaşı kaç?
2020 yılında 29.
Berk Atan'ın doğum yeri neresi?
İzmir'de doğdu.
Berk Atan'ın uyruğu nedir?
Burke Türk.
Berk Atan'ın Dini Nedir?
Onun dini muhtemelen İslam'dır.
Berk Atan'ın eşi kimdir?
Henüz evli değil.
Kilosu nedir?
75 kilo
Berk Atan'ın uzunluğu nedir?
185 cm.
Astrolojik kule nedir?
Başak.
Akademik yeterlilik nedir?
Akademik niteliği, güzel sanatlar temsilciliği bölümüdür.
Kariyerine ne zaman başladı?
Kariyerine 2013 yılında başladı ve o zamandan beri durmadı.
 
Berk Atan din, aşk dizileri, filmler, bilgiler ve biyografi

Biyografi

Berk Atan, dünya çapında milyonlarca izleyici tarafından izlenen Türk oyunculuğunun yıldızlarından biridir, Arapların da gönlüne daha yakın ve birçok rolde onu çok hatırlayan, başlangıcından bahsetmek için sanatçı doğdu. 1991 yılında İzmir'de yaşamını orada geçirdi. Oyunculuğa olan sevgisi ve tutkusu nedeniyle Güzel Sanatlar Fakültesi'nde oyunculuk eğitimi almayı seçti, oyunculuk dünyasına girmeden önce tanınmış bir modeldi ve değerini artıran birçok ödül ve unvan kazandı. aynı rekabet ve en büyük konumu kazandı. En son televizyon çalışmalarından biri

2013 yılında gösterime giren "Altın Dağlar Bölgesi" adlı Türk dizisinde defile alanında yer almış ve dizi onun şöhret kazanmasına yardımcı olmuştur. Burke, 2015 yılında Türkiye ve Arap dünyasında Savash Murtoğlu olarak rol aldığı gençlik ve dizi Güneşin Kızları dizisinde rol almıştır. Bundan sonra Sabra O My Heart dizisinde başrol oynadı ancak dizi, dizinin 13 bölümünün gösterilmesinden sonra reitingin azalması nedeniyle kesintiye uğradı.

Berk Atan'ın Karısı

Yeni sevgilinin, kısa bir süre sonra Simge Birben'den mutluluktan ayrılan attan'ı bulan Sim Oklar olduğu ortaya çıktı. Son dönemin ortak isminin üniversite öğrencisi Sim Oklar ile aşk yaşadığı iddia edildi. Yaklaşık bir aydır birlikte olduklarını söyleyen çift, gözlerden uzak yaşadı.

Güneşin Kızları dizisinde spor yarışmasına katılan Türk aktris (Borgo Özberk) ile aşk yaşadığı ve elbette safa'nın ilişkilerine dair pek çok soru sorana kadar onlardan ayrılmadığı söylendi. birbirleriyle, ancak bu bağlantıyı reddediyorlar ve sadece arkadaş olduklarını söylüyorlar. Zaten harika bir sanatçı, ancak aynı zamanda "Vaat Edilen Gelecek" unvanını da kazandı ve ertesi yıl aynı maça katkıda bulundu ve en büyük pozisyonu kazandı.

Berk Atan'ın sevilen gençlik ve drama dizisi “Kadın Güneşi” ne katkıda bulunduğu dizi, 2015 yılında Türkiye ve Arap dünyasında ünlü “Savash Murtoğlu” olarak ününü ortaya koyan bir dizi. 2017 yılında dizinin en iyi bölümlerinden biri olarak dizi kategorisinin ana karakterlerinden biri olarak "Skin ya Mehiti" dizisinde yarışan Perak Atan, bu dizide de Atef Chanal'ı canlandırarak ayağa kalktı. Jansal Elchin, Ege Aslo, Nelai Deniz ve Equipe Aidan.

Berk Atan ve oyunculuk başlangıcı

Başrollerini Shafq Sezer, Edmir Akbash, Handy Ataisi, Pachak Sayyan'ın oynadığı dünyaca ünlü Amerikan dizisi The Sopranos'tan uyarlanan "Altındağlı" adlı Mavi Dalga dizisi ile ilk kez vizyona giren Mavi Dalga dizisi yarın akşam Show TV'de başlayacak.
 
ve dizide karı koca oynayan Şafık bir basın toplantısı yaptı. Mafya lideri Tony Soprano'yu The Sopranos adlı televizyon dizisinde Ekrem Altındağlı olarak yansıtan Shafq Sezer, dizinin temasını "ticari hayatta ve çevresinde gelişen Altındağlı ailesinin hikayesi" olarak tanımladı. Sezer, dizideki rolüne deli olduğunu ve bu yüzden psikiyatriste gittiğini söyleyen Sezer, "Gerçek hayatta bir kez psikiyatriste gittim. Verdiği ilaç yüzünden 60 saat uyanamadım. "

İlerleyen bölümlerde psikiyatrist rolünü üstlenen Hande Ataizi ile birlikte rol nedeniyle samimiyeti artıracaklarını ifade etti. Kanan Altendaghly rolündeki Pachak Sayan, "bağımlılık yapan dizi" tanımını yaptıktan sonra dizinin orijinal versiyonunun hayranı olduğunu belirterek, "Büyük bir tutkuyla izlediğim dizinin bir parçası olmak beni heyecanlandırıyor" dedi.

Daha sonra "Her Şey Güzel" dizisinde rol aldı ve büyük bir rol oynadı, Show TV'de yayınlanan bir Türk polisi ve komedi dizisi. Dizinin 18 bölümü yayınlandıktan sonra Show TV'nin çalışması yenilendiğinde yayının durdurulmasına karar verilmiş ancak daha sonra iptal edilmiş ve birçok karakter diziden çıkarılmış ve yeni bir isim verilmiştir. Konusunu takip etmeye başladı.

Senaryoya göre 19.Bölümde tüm profesyonel polis öğrencileri ve öğretmenleri, vakıf müdürüne ve genel müdüre otelde eğitim aldıklarını bildirmedikleri ve güvenlik için her şeyin yolunda olduğuna dair bir şirket kurdukları için okuldan atıldılar. . Maceraları şimdi bu güvenlik şirketinde devam ediyor. Dizinin son bölümünde Selgoq ve Yasemin evlenmeye karar vermiş ve dizi beklenmedik bir şekilde 29 Eylül 2013 tarihinde sona ermiştir.

Güneşin Kızları içinde Salah Martoglu

Güneşin Kızları, 18 Haziran 2015'te Canal de Turkey Türk kanalında Emre Kinai, Efrim Alacia, Tolga Sarıtaş, Borgo Özberk ve Handa Archiel'in başrollerini paylaştığı 2015 yılında üretilen bir Türk gençlik dramasıdır. 20, 2016.

Cennetin Gözyaşlarında Salim

Yakışıklı oyuncu, 24 Eylül 2017 tarihinde THE TURKISH ITV kanalında yayınlanan, aktör İsra Ronbar Mila Ada'nın başrol oynadığı, 2017 yılında yapılan Cennet'in Gözyaşları dizisinde başrolü paylaştı. Dizi 36 bölümden oluşuyor ve sona erdi. Arapça dublajlı ve 1 Haziran 2019'da Shahid Net'te gösterildi.

Berk Atan Haber

Türk medyası, Yusuf Jim ile bir arkadaşlık olduğunu ve bu ilişkinin, Yusuf Jim'in sevgilisi ile ilişkisinin başarısızlığının ana nedeni olduğunu, çünkü kız arkadaşı onu kıskandığını çünkü sürekli onunla geçirdiğini söyledi.

Kameraya çıkmamaya teşvik edilen ve kot pantolon ve yüz maskesi ceketi giyen kız arkadaşı Sim Ukar ile Türkiye'nin bir bölgesinde görüldü.

Bir fotoğrafçı, birlikte bölgede bir çarşıya girdiklerini ve dışarı çıktıklarında yüzlerini kameradan gizlemeye çalıştıklarını doğruladı, bu da birçok medya profesyonelini yedi yıldır bir aşk hikayesi yaşadıkları için şaşırttı.

İstanbul'un meşhur Zorlu Alışveriş Merkezi'ndeki gazeteciler onu görünce bir arkadaşıyla buluşmak için alışveriş merkezine geldiğini söyledi ve Berk Atan, Eylül ayında yayınlanacak yeni bir işi çekmeye hazır olduğunu söyledi.

Comments

Popular posts from this blog

Özge Törer religion, age, husband biography

Özge Törer her religion, her age, her husband, information and photos Özge Törer, Bala Khatun in the series “The Resurrection of Othman”, her religion, Muslim or Christian, or a woman with another religion, her most prominent work is the Turkish series “The Resurrection of Osman” starring Burak Ozchivit, her nationality, her husband, her date of birth, place of birth, her astrological sign, her age, Her life story, her artistic career, her most important and prominent works, the awards she received, her photo album, and complete information about her that we put in your hands in this interesting article, so follow us.     Information about Özge Törer

who is demet özdemir? religion, Husband, news, Bio

Demet ozdemir, the heroine of the series Erkenci Kuş, who became famous in the role of Sanem Aydın, all the available information about her, her date of birth, her age in , her relationship with the actor Sichkin Ozdemir,

Kerem Bursin religion wife, age, height, and Biyografi

Kerem Bursin, his religion, his nationality, his age, information about him, and pictures, his full name, bursin kerem date of birth, his place of birth, his astrological sign, his nationality, his religion, his films, his age, his series, his personal life, his wife, his artistic life, all of this and more in a complete report on him, as the name of the artist Kerem Bürsin was mentioned in many Wonderful works of art, and he also participated in many interesting dramatic and cinematic artworks, in which he presented roles of greatness and perfection. the bursin  Date of birth: June 4, 1987 Place of birth: Istanbul, Turkey Age in 2020: 33 years old Religion Muslim kerem bursin height: 178 cm Weight: 80 kg Astrological Sign: Gemini Nationality: Turkish Profession: TV Actor and Producer Beginning of the artistic career: Since 2006 Years of activity: up to 14 years of activity until now.