Ali Gözüsirin kimdir? sevgilisi Din, Aşk, Dizi ve Biyografi

Ali Gözüsirin, televizyon ve film dramalarıyla tanınan bir sanatçı ve oyuncu. Ali Gözözerin Yaşı, Yetiştirilmesi ve Evliliği ile tanışın. Ali Gözüsirin'in en önemli eseri nedir? Teknik başlangıç ​​ve birçok özel ve yenilenmiş bilgi ve haber nasıldı.

Ali Gözüsirin hakkında kişisel bilgiler

Doğum tarihi: 27 Ocak 1995.
Doğum yeri: İstanbul.
Milliyet: Türk.
Akademik yeterlilik: İstanbul Glesem Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Sorunlar Bölümü'nden mezun oldum.
Medeni hal Bekar.
 
Ali Gözüsirin kimdir? sevgilisi Din, Aşk, Dizi ve Biyografi

Doğum, yetiştirme ve eğitim

Sanat hayatına yeni başlayan bir Türk oyuncu. Gözosheren 27 Ocak 1995'te İstanbul'da doğdu. Kökenleri Trabzon şehrine dayanmaktadır. İstanbul Glycem Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Sorunlar Bölümü'nden mezun oldum. Oyunculuk alanında çalışıp aranan bir oyuncu olacağı o zamanlar hayal gücü değildi. Özellikleri ve boyutu 188 cm'dir. Ve ağırlığı 73 kg'dır. Onun burcu Oğlak burcu.

Okumayı çok seviyor ve en sevdiği dizi Sherlock Holmes. Peaky Blinders ve en sevdiği film The Wolf Of Wall Street. Birçoğu merak etti, kız arkadaşın var mı? Ancak . Ünlü oyuncu, özel hayatını gizli yaşamayı tercih ederek, ilgili medya ve dergilerin gündemine girmekten kaçınıyor. Ne yazık ki herhangi bir kaynakta kız arkadaşı yok mu? Hakkında bilgi yok.

Ali Gözüsirin ve sevgilisi

Birçok Türk web sitesinde yaşla ilgili birçok hata var. Ve gerçek doğum tarihi, yakışıklı oyuncunun babası tarafından 1995 yılıdır. Kökeni Trabzon'a kadar uzanır. Üç kardeşi var. Bir erkek kardeş ondan büyük, diğeri daha genç. Canlılık ve aksiyon dolu bir çocukluk geçirdi ama inciticiydi. Bu yüzden sık sık kendisinden şikayet eden komşuları oluyordu. İlkokul yıllarında tiyatroyla ilgilenmeye başladı. Lisede yükseldi ama üniversite yıllarında ara vermek zorunda kaldı.

Uluslararası İlişkiler ve Sorunlar Bölümü'nden mezun olduğu bölümde hayatına devam etmedi. Gelecek planları arasında oyunculuk ve modellik vardı. Birçok defileye katıldı ve bazı defilelerde podyumda yer aldı. Üniversite yıllarında. Oyunculuğa ilgi duyacak zamanı vardı. Kameraya olan ilgisi her geçen gün arttı. Önce modellik yaptı, ardından oyunculuk eğitimi aldı. Mayıs 2016'da GZone Dergisi İlgi Çekimi'nde yer aldı. Derese'ye Bambaşka Biri adlı cover şarkısıyla eşlik etti ve dans etti.

Ali Gözüsirin oyunculuk kariyeri

Onu 2017-2018 Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Kerim olarak anıyoruz. Hikayenin içeriğinde oldukça büyük bir farkla Ufak Tefek Cinayetler dizisinden uyarlanmış bir eserdir. El Qamar Productions Company tarafından üretildi ve galası Star TV'de yapıldı. Bu eser, romantik yönünün yanı sıra polis ve suç sınıflandırmasına giriyor.

Hikayesi, çocukluğundan beri lisede arkadaş olan dört kız arkadaşın (Arezo - Bilin - Marwa - Oia) hikayesi etrafında dönüyor. Yıllarca ayrılmak. Daha sonra yaşadıkları kasabada yeniden birleşeceklerdi. Özellikle Oia. Bu kasabayı yıllar önce terk etti. Ama eskisinden biraz farklı geri geldi. Tanınmış bir hekim oldum. Dördü yeniden bir araya getirmek için, ama aralarında kara bir geçmiş var. Bu kızlar, yalnızca bir araya gelirlerse işe yarayan gizli güçlere sahip oldukları gerçeğiyle ayırt edilir. Ardı ardına gelen olaylarla, dahil olduğu bir suç olduğu anlaşılıyor. Suçla ilgili soruşturmalar başlıyor. Ama bu suçtan kurtulmak için güçlerini kullanmaya çalışacaklar.

İzleyicisi azalmadı ama televizyondaki ilk anlarından beri çok yüksek bir izlenme oranını korudum. İkinci bir bölümün yapılabileceğine dair söylentiler var. O tek parçayı bile gösterin. Ve bölümlerinin sayısı 28 bölüm. Gösterinin süresi 13 ile 150 dakika arasındadır. Başrollerini Mart Virat'ın yanı sıra Gökcha Bahader, Aslıhan Gürbüz, Tulane Ouzan ve Baddeh Ishjil'in de yer aldığı bu eserin yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yurulmazro üstleniyor. Bu çalışma birçok ödül kazandı.

İbrahim Tunç, Her Yerde Sen'de

Bir veteriner olan ve 'Her Yerde Sen, Ibuki Bossat' dizisinin yakın arkadaşı Eboue'yi canlandırıyor. Aksiyonun kahramanları Furkan Anditch'tir. Özge Gürel. Ve aktör Ali Yaghshi. İki farklı kişiye (Celine ve Karam) satılan bir dairenin etrafında döner ve ikisi birlikte sahip olduklarına şaşırırlar. Eseri hafif ve romantik bir biçimde sunacak. İlk bölümü Mayıs 2019'da çekildi. Yaz aylarında Türk Fox Kanalında gösterilecek.