Skip to main content

Dizi hikayesi Gönül Dağı , Aktörler, Tarihi göster ,Kanal bilgiler

Gönül Dağı dizisinin hikayesi

Dizi hikayesi Gönül Dağı , Aktörler, Tarihi göster ,Kanal bilgiler

Kahramanları ve gösterilme tarihleri ​​hakkında tam rapor, Gönül Dağı dizisinin kahramanları Jabal Al Qalb dizisinin hikayesinin detayları neler ve özel olarak göstermeyi kabul eden kanal, gösteri tarihi ne zaman olacak.


Başrolünü Burke Attan'ın oynadığı merakla beklenen dizilerden biri ve başrol Gülsim Ali'de başrolde olacaksınız.

Gönül Dağı dizisi

Burk Atan, Gülsim Ali, Urdal Gendoruk, Shebnam Deligil, Ali Dushankalkar ve Mart Turak ile görüşmeler

"The Mountain of the Heart" dizisinin kadrosuna katılmak için.

TRT kanalı diziyi her birinin yanında gösterecek

Diyar sistemi, barbarlar, mevlana, düz çöp

TRT, Tövbeler Olsun gibi gelecek vadeden dizileri halka tanıtmaya hazırlanırken, Köprü Film'den bir proje aldı.
Gönül Dağı Gönül Dağı dizisinin hikayesi nedir?

Halkımızın hikayesini TRT Haber'e yansıtan Gönül Dağı dizisinin olayları, hayatlarını tükettikleri uzun mesafelerden mola verdikleri istasyonlara kadar geçiyor. TRT Haber'de her Pazar 21.20'de gösteriliyor.

Ferhat Eshiziz'in çekeceği dizinin adı Gönül Dağı'nın başı ... Yahya Samancı'nın yöneteceği dizi İstanbul dışında çekilecek.

Yelda Gürkan'ın yönetmenliğini üstlendiği "Gönül Dağı" filmi, Mustafa iftji'nin Bozkırı hikayelerinden yola çıkılarak yazılmıştır.

Gönül Dağı dizisinin kahramanları - Gönül Dağı kimdir?

Burke Atan

Gülsim Ali

Wardal Gendoruk

Shebnam Deligil

Ali Dushankalkar

Mart Turac

Gönül Dağı dizisi için kanal nedir?

Halkımızın hikayesini TRT Haber'e yansıtan Gönül Dağı dizisinin olayları, hayatlarını tükettikleri uzun mesafelerden mola verdikleri istasyonlara kadar geçiyor. TRT Haber'de her Pazar 21.20'de gösteriliyor.

Ekranda gösterildiği tarih nedir?


2020 için gelecek sezonun kış olacağı söyleniyor

Gönül Dağı dizisinin kahramanı kim olacak?

Dizimizin kahramanı sanatçı Julesem Ali'dir.

Genç Türk sanatçı Gülsim Ali, Balkan Yarımadası'nın Bulgaristan kentinde doğmuş, burcu Terazi burcudur, güzelliği herkesin dikkatini çekmiş, hatta Bulgaristan Güzeli yarışmasına katılarak yarışmayı kazanmıştır.

Kariyerine 2012 yılında başlamış, 2012'de Balkanlar'da Geçen Yaz dizisinde ekranlarda yer almış, oyunculuk becerileri çok iyi olmasına rağmen az işi vardır çünkü rolleri özenle seçmeyi sever.

Sanatçı Golsim, bazı Bulgarca, Türkçe, İngilizce ve Japonca dillerini konuşuyor, bu da insanlarla kolay iletişim kurmasını sağlıyor ve Jennifer Lawrence gibi ünlü Hollywood yıldızlarını da seviyor.


Türk sanatçı Gülsim Ali'nin hayatında eğitim


Sanatçı Julesim Ali, oyunculuğu çocukluğundan beri seviyordu, bu yüzden bunda başarılı oldu. Oyunculukta ustalaşmak için eğitici oyunculuk eğitimi aldı. Bir gün ünlü bir oyuncu olmayı umuyor. Bu nedenle, sadece yeteneklerine güvenmiyor, aynı zamanda yeteneğini mükemmelleştirmek için sanat eğitimi almayı dört gözle bekliyordu. Geçen yaz dizide ilk fırsatını kazandı ve bu onu Türk drama dünyasında ileriye taşıdı.

Gönül Dağı dizisinin kahramanı kim olacak?

Dizimizin kahramanı Burk Atan olacak,
26 Eylül 1991'de Birk Atan'da doğan Türk oyuncu ve model.
2011 yılında en iyi Türk manken yarışmasına katılarak "Vaat Edilen Gelecek" unvanını kazandı, ertesi yıl aynı yarışmaya katılarak birincilik kazandı.
Burke, 2015 yılında dünyada ve Arap dünyasında yayınladığı genç ve dramatik dizi Girls of the Sun'a katıldı.
Daha sonra bir dizi düşük yoğunluklu bir dizide rol aldı.
Onun için modellik yaptı ve 2013'te çıktı ve bu dizi onun ünlü olmasına yardımcı oldu.
Berk Atan şu anda Türk Beykant Koleji Güzel Sanatlar Fakültesi'ndeki dükkanında,
Ve Borgo Uzbekistan dizisinde Pakistan.
.
Burke Atan "Vaat Edilen Gelecek" unvanını kazandı ve ertesi yıl aynı yarışmaya katıldı ve Birkatan Perks birinci oldu.
Burke Atan, 2015 yılında "Young Serial" dizisine ve dünyaca ünlü "Savas Martello" dizisine katıldı.
Burke Patan, 2017 yılında dizinin baş karakterlerinden biri olarak (resim taşıyan) dizide rol almıştır.Seri dizisi 2017 Perak Atan'ın en iyi dizilerinden biri olarak bu dizide Atef Chanal karakterini somutlaştırmıştır.Bu dizide Atef Chanal karakterini somutlaştırmıştır.Atef Chanal karakterini somutlaştırmıştır.

Gönül Dağı dizisinin hikayesiyle ilgili yenilenen bilgiler

Eserin kahramanları sanatçı Erdal Gendoruk'a katıldı,
Türk yıldızı “Erdal Genduruk” 1965 yılının Mayıs ayının onuncu gününde doğmuş, büyük bir sanatçı ailesinden Ardal, amcası, büyük Türk yıldızı Janer Genduruk, Ardal ailesinde sanat ve oyunculuk küçük yaşta olmasına rağmen Erdal, oyuncu olarak kariyerine başlamamıştır.
 
Başlangıçta müşterilere bilet satmak için sinema ve tiyatroda çalışan Ardal, Ardal'ın sanat ve oyunculuk sevgisini keşfetmesinin ana nedeni, Ardal'a kadar ya da Arap dünyasında “Mustafa Paşa” olarak bilinen ilk oyununu henüz on altı yaşındayken gerçekleştirdi. Şöhret öncesi üzerinde çalıştığı sahneye sık sık gelen yönetmenlere yeteneğini göstermeye çalıştı.
Ali Dushankalkar da katılıyor Sanatçı Ali Dushankalkar 1961 Lefkoşa doğumlu ve Türkiye'de ünlü bir Kıbrıslı Türk aktör.
Ali, 1983 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olduktan sonra İstanbul Devlet Tiyatrosu'na katıldı. Dushankalkar, 40'tan fazla oyunda rol almış, birçok ünlü film ve dizide rol almış ve 16. Ankara Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür.
 
Türk oyuncu Ali Düşenkalkar'ın katılımıyla dizi ve filmler
 
Güzel Yaşam Sevinci 2016
Bayan Della 2012
Şifre Moskova 2012
2011 civarında ay olduğu sürece uyuyamıyorum
Atat 2011
Şifre Somalia 2011
Lüks Otel 2011
Çiftliğin Leydisi 2010
Osmanlı Cumhuriyeti 2009
2008 Araba Devrimi
Gelin 2007
Apartman Hayatı 2007
2006 beş kez
Türk oyuncu Ali Düşenkalkar'ın kazandığı ödüller
16. Ankara Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.
 

Comments

Popular posts from this blog

Özge Törer religion, age, husband biography

Özge Törer her religion, her age, her husband, information and photos Özge Törer, Bala Khatun in the series “The Resurrection of Othman”, her religion, Muslim or Christian, or a woman with another religion, her most prominent work is the Turkish series “The Resurrection of Osman” starring Burak Ozchivit, her nationality, her husband, her date of birth, place of birth, her astrological sign, her age, Her life story, her artistic career, her most important and prominent works, the awards she received, her photo album, and complete information about her that we put in your hands in this interesting article, so follow us.     Information about Özge Törer

who is demet özdemir? religion, Husband, news, Bio

Demet ozdemir, the heroine of the series Erkenci Kuş, who became famous in the role of Sanem Aydın, all the available information about her, her date of birth, her age in , her relationship with the actor Sichkin Ozdemir,

Kerem Bursin religion wife, age, height, and Biyografi

Kerem Bursin, his religion, his nationality, his age, information about him, and pictures, his full name, bursin kerem date of birth, his place of birth, his astrological sign, his nationality, his religion, his films, his age, his series, his personal life, his wife, his artistic life, all of this and more in a complete report on him, as the name of the artist Kerem Bürsin was mentioned in many Wonderful works of art, and he also participated in many interesting dramatic and cinematic artworks, in which he presented roles of greatness and perfection. the bursin  Date of birth: June 4, 1987 Place of birth: Istanbul, Turkey Age in 2020: 33 years old Religion Muslim kerem bursin height: 178 cm Weight: 80 kg Astrological Sign: Gemini Nationality: Turkish Profession: TV Actor and Producer Beginning of the artistic career: Since 2006 Years of activity: up to 14 years of activity until now.